Previous Page  30 / 48 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 30 / 48 Next Page
Page Background

30

Pobjeda

Četvrtak, 23. avgust 2018.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

PINKM

A1 TV

VIJESTI

05:30

Budilnik

06:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

09:30

Magična moć scene,

program za djecu

10:05

Naučno-obrazovni

program

11:05

ABS, r.

11:35

Muzika

12:05

CFI

13:05

Gospođa, r.

14:35

Naučno-obrazovni

program

15:05

Muzika

15:30

Dnevnik 1

16:00

Lajmet, vijesti na

albanskom

16:30

Gospođa, s.

17:45

Muzika

18:00

Vijesti

18:05

CFI

19:00

Magična moć scene,

program za djecu

19:30

Dnevnik 2

20:05

Biti najbolji, ilm

21:35

Obrazovna emisija

22:30

Dnevnik 3

23:00

Utopija, s.

23:50

Sa koncertnih

podijuma

00:45

Naučno-obrazovni

program, r.

01:15

Koncert

02:25

CFI

03:00

Stil, r.

03:30

SAT TV

05:00

Naučno-obrazovni

program, r.

07:05

Kako vrijeme prolazi, r.

08:00

100 ljudi, 100 ćudi, r.

08:25

Praktična žena

09:10

Jutro sa Natašom

11:15

Kad lišće pada, s.

14:00

Vesele sedamdesete, s.

15:00

Kako vrijeme prolazi, s.

15:45

Povratak Lukasa, r.

16:30

100 ljudi, 100 ćudi, kviz

17:00

Lud, zbunjen, normalan, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Dva i pomuškarca, s.

19:00

Žurnal

19:30

Andrija i Anđelka, s.

20:05

Povratak Lukasa, s.

21:00

Istine i laži, s.

22:30

Parada, s.

23:05

Noćni žurnal

23:30

Tamna oluja, ilm

01:00

Ekskluziv, r.

01:20

Kako vrijeme prolazi, r.

02:05

Noćni žurnal, r.

02:30

Parada, r.

07:30

Glas Amerike, r.

08:00

Pljevaljska hronika

09:00

Život uživo, r.

09:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

10:00

Kuhinjica, r.

10:30

Nekad i sad

11:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

12:00

Dječja TV

13:00

Degrassi, s.

13:30

Dječja TV

14:00

Život uživo, r.

14:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

15:00

Nekad i sad

15:30

Pljevaljska hronika

16:00

Klasici mode

17:00

Top A1, info. emisija

17:15

Nepoznate ljepote

svijeta, dok. serija

18:00

Top A1, info. emisija

18:15

Život uživo, kontakt

magazin

19:00

Top A1, info. emisija

19:15

11 minuta sa Tihom

Vujovićem

20:00

Top A1, info. emisija

20:15

Nekad i sad

21:00

Top A1, info. emisija

21:15

Život uživo, r.

22:00

Glas Amerike

22:30

Al Jazera vijesti

23:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

00:00

Nekad i sad

00:30

Repriza programa

07:00

Jutarnji program

10:00

Muzika

10:15

Istorija ilma:

Čarli Čaplin

10:45

Grad koji volim, r.

11:45

Lijek iz prirode

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:05

Meteo

10:45

Samra, r.

11:30

RitamBalkana, r.

12:00

Vijesti

13:01

Kud puklo da puklo, s.

14:00

Vijesti

14:06

Gastro

14:07

Velika porodica, r.

15:00

Boje dana

15:30

Pjesma života, s.

16:30

Vijesti

16:52

Gastro

16:55

Velika porodica, s.

17:50

RitamBalkana, dok.

serijal

18:30

Vijesti

19:10

Samra, s.

19:50

Bez granica

20:20

Čast i poštovanje, s.

22:00

Vijesti

22:15

Sport

22:30

Fortitjud, s.

23:20

Velika porodica, r.

00:10

Čast i poštovanje, r.

07:00

Novo jutro

07:20

Siti kids

11:20

Siti kids

12:03

Siti

12:18

Premijera

12:35

Ćerke, r.

14:03

Paparaco lov, r.

15:06

Premijera

16:03

Elif, r.

17:03

Turistički magazin

17:15

Mješoviti brak, s.

18:00

Centralni dnevnik

18:30

Ekskluzivno

18:43

Premijera

19:03

M pay

19:06

Sportisimo

19:13

Elif, s.

20:00

Ćerke, s.

21:03

Audicija, r.

22:57

Zadruga: Narod pita

inaliste

01:17

Ubod, ilm

02:53

Smrtonosna ljubav,

ilm

04:30

Ekskluzivno, r.

    

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa:

560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

FILM

FILM

PINKM 01:17

PRVATV 23:30

TV PRVA

Pobjeda

12:30

Humoristička serija, r.

13:00

Dogodilo se

13:15

Legendarni boks

mečevi

13:30

Kućni ljubimci, r.

14:00

U objektivu

14:15

Oblačić, r.

15:45

Crnogorske

anegdote, r.

16:15

Dogodilo se, r.

07:00

Glas Amerike, r.

07:30

Koncert

08:05

Dječji program

09:00

Animirani ilmovi

09:15

Dječji program

10:00

Koncert

11:00

CFI

12:00

Odbojka (m), EP 2019.,

kvali ikcije: Crna Gora

- Island, snimak

13:45

Odbojka (ž), EP 2019.,

kvali ikcije: Crna Gora

- Norveška, snimak

15:45

Moja velika grčka

avantura, r.

17:15

Zapis

17:45

Otkrij.me

18:00

Eurovizion TV, r.

18:30

CFI

19:30

Koncert

20:15

Dokumentarna

emisija

21:00

CFI

22:00

Trgovina kožom, r.

23:40

Glas Amerike

00:10

CFI

01:05

Dokumentarna

emisija, r.

01:30

CFI

02:30

Otkrij.me

, r.

02:45

Koncert

03:45

Obrazovni program, r.

04:15

Muzička industrija, r.

777

16:30

Istorija ilma:

Čarli Čaplin, r.

17:00

Otium, r.

18:00

Hramovi Crne Gore, r.

19:00

Aktuelno

19:45

Lijek iz prirode, r.

20:00

Humoristička serija

21:00

Raskovnik

22:00

Film

00:00

Aktuelno, r.

Biti najbolji

Ubod

FILM

RTCG1 20:05

Tamna

oluja