Previous Page  30 / 48 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 30 / 48 Next Page
Page Background

30

Pobjeda

Ponedjeljak, 20. avgust 2018.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

PINKM

A1 TV

VIJESTI

Crveni

baron

05:30

Budilnik

06:00

Dobro jutro Crna Goro

09:30

Zapis iz školskih

klupa, s.

10:05

Naučno-obrazovni

program

11:00

SAT TV, r.

12:00

Vijesti

12:05

Djeca kuvaju, s.

13:00

Vijesti

13:05

Gospođa, s.

14:25

CFI

15:30

Dnevnik 1

16:00

Lajmet, vijesti na

albanskom

16:25

Više od ljeta, r.

18:00

Vijesti

18:05

Pro il

19:00

Magična moć scene,

program za djecu

19:30

Dnevnik 2

20:05

Bjekstvo u zoru, ilm

22:00

Obrazovna emisija

22:30

Dnevnik 3

23:00

Utopija, s.

23:50

Alatriste, ilm

02:10

Pro il, r.

07:30

Glas Amerike, r.

08:00

Pljevaljska hronika

09:00

Život uživo, r.

09:30

11 minuta sa

TihomVujovićem, r.

10:00

Kuhinjica, r.

10:30

Nekad i sad

11:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

12:00

Dječja TV

13:00

Degrassi, s.

13:30

Dječja TV

14:00

Život uživo, r.

14:30

11 minuta sa Tihom, r.

15:00

Nekad i sad

15:30

Pljevaljska hronika

16:00

Klasici mode

17:00

Top A1, infor. emisija

17:15

Nepoznate ljepote

svijeta, dok. serija

18:00

Top A1, info. emisija

18:15

Život uživo, kontakt

magazin

19:00

Top A1, info. emisija

19:15

11 minuta sa Tihom

Vujovićem

20:00

Top A1, info. emisija

20:15

Nekad i sad

21:00

Top A1, info. emisija

21:15

Život uživo, r.

22:00

Glas Amerike

22:30

Al Jazera vijesti

23:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

00:00

Nekad i sad

00:30

Repriza programa

07:00

Jutarnji program

09:30

Crtani ilm

10:00

Kućni ljubimci, r.

10:45

Intermeco

11:00

Top deset

11:45

Sportski intermeco

12:00

Sportske vijesti

    

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa:

560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

FILM

FILM

RTCG1 20:05

PINKM 02:00

PRVATV 23:30

TV PRVA

Pobjeda

FILM

12:30

Moda

13:00

Smijeh kao lijek

13:45

Grad koji volim, r.

14:45

Teme i dileme

15:00

Sportske vijesti

15:45

Na domaćem terenu

16:00

Zabavni magazin

16:30

Zona sumraka

17:00

Sport info

18:00

Dogodilo se

18:15

Ekstremno

07:00

Stižu bebe, r.

07:30

Muzika

08:05

Dječji program

09:00

Animirani ilmovi

09:10

Dječji program

09:45

Više od ljeta, r.

11:30

CFI

13:20

Animirani ilmovi, r.

13:30

Kad prošetam

CrnomGorom, r.

14:30

Pogledi iz

domovine, r.

15:00

SAT TV

15:30

Idiot, r.

17:30

Obrazovna emisija, r.

18:00

Muzička industrija

18:30

CFI

19:30

Koncert

20:15

Dokumentarna emisja

21:00

CFI

22:00

Ubistvo i

margarite, ilm

23:45

Glas Amerike

00:15

CFI

01:15

Dokumentarna

emisija, r.

02:00

Muzička industrija, r.

02:30

Koncert

07:00

Novo jutro

07:20

Siti kids

12:03

Sportisimo

12:28

Premijera

13:03

Ćerke, r.

14:03

Magazin in

15:06

Premijera

16:03

Elif, r.

17:03

Turistički magazin

17:15

Mješoviti brak, s.

18:00

Centralni dnevnik

18:20

Ekskluzivno

18:43

Premijera

19:06

Sportisimo

19:13

Elif, s.

20:00

Ćerke, s.

21:03

Izvedi me

23:00

Zadruga: Narod pita

inaliste

02:00

Varalice, ilm

03:51

Dođi da umreš

sa mnom, ilm

05:18

Meteo

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:07

Samra, r.

11:30

RitamBalkana, r.

12:00

Vijesti

12:05

Meteo

13:01

Kud puklo da puklo, s.

14:00

Vijesti

14:06

Gastro

14:07

Velika porodica, r.

15:00

Boje dana

15:30

Pjesma života, r.

16:30

Vijesti

16:52

Gastro

16:55

Velika porodica, s.

17:50

RitamBalkana,

dok. serijal

18:30

Vijesti

19:10

Samra, s.

19:50

Bez granica

20:20

Čast i poštovanje, s.

22:00

Vijesti

22:15

Sport

22:30

Fortitjud, s.

23:20

Velika porodica, r.

06:00

Vesele sedamdesete, r.

07:05

Kako vrijeme prolazi, r.

08:00

100 ljudi, 100 ćudi, r.

08:25

Praktična žena

09:10

Jutro sa Natašom

11:15

Kad lišće pada, s.

14:00

Živa istina, r.

15:00

Kako vrijeme prolazi, s.

16:00

Povratak Lukasa, r.

16:50

100 ljudi, 100 ćudi

17:20

Lud, zbunjen,

normalan, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Dva i pomuškarca, s.

19:00

Žurnal

19:30

Andrija i Anđelka, s.

20:05

Povratak Lukasa, s.

21:00

Istine i laži, s.

22:30

Parada, s.

23:05

Noćni žurnal

23:30

Crveni baron, ilm

01:00

Ekskluziv, r.

01:20

Kako vrijeme prolazi, r.

02:05

Noćni žurnal, r.

02:30

Parada, r.

777

18:30

Zvjezdane staze

18:55

Kolačići sudbine

19:15

Legende

19:30

Priča dana

20:15

Smijeh kao lijek

20:30

Teme i dileme

20:45

Na domaćem terenu

21:00

Hramovi Crne Gore

22:00

Aktuelno

22:15

Gušteranje

23:15

Film

Varalice

Bjekstvo

u zoru