Table of Contents Table of Contents
Previous Page  31 / 48 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 31 / 48 Next Page
Page Background

31

Pobjeda

Srijeda, 8. avgust 2018.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

PINKM

A1 TV

VIJESTI

Teorema

Vojnik

osvete

06:00

Dobro jutro

Crna Goro, vijesti

svakog sata

09:30

Zapis iz školskih klupa, s.

10:05

Naučno-obrazovni

program

11:00

Vijesti

11:05

Dokumentarna emisija

11:35

Muzika

12:05

CFI

12:30

Muzika

13:00

Vijesti

13:05

Gospođa, r.

14:35

Naučno-obrazovni

program

15:05

Muzika

15:30

Dnevnik 1

16:00

Lajmet, vijesti na

albanskom

16:30

Gospođa, s.

17:45

Muzika

18:05

Strani dokumentarni

program

19:10

Na drugom kraju

duge - Lastavičin rep,

serija za djecu

19:30

Dnevnik 2

20:05

Momci su se vratili, ilm

21:45

Dokumentarna emisija

22:30

Dnevnik

23:25

Peni Dredful, s.

00:15

Naučno-obrazovni

program

00:45

Teorema, ilm

02:30

Koncert

03:30

Hronika Filmskog

festivala, Herceg Novi, r.

04:00

Dokumentarna emisija

07:05

Kako vrijeme prolazi, r.

08:00

100 ljudi, 100 ćudi, r.

08:25

Praktična žena

09:10

Jutro sa Natašom

11:15

Kad lišće pada, s.

14:00

Vesele sedamdesete, s.

15:00

Kako vrijeme prolazi, s.

16:00

Povratak Lukasa, r.

16:50

100 ljudi, 100 ćudi, kviz

17:20

Lud, zbunjen, normalan, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Dva i pomuškarca, s.

19:00

Žurnal

19:30

Andrija i Anđelka, s.

20:05

Povratak Lukasa, s.

21:00

Istine i laži, s.

23:05

Vojnik osvete, ilm

00:35

Noćni žurnal

01:00

Ekskluziv, r.

01:20

Kako vrijeme prolazi, r.

02:05

Noćni žurnal, r.

02:45

Vojnik osvete, r.

04:25

Kad lišće pada, r.

07:30

Glas Amerike, r.

08:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

09:00

Život uživo, r.

09:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

10:00

Kuhinjica, r.

10:30

Al Jazeera sport, r.

11:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

12:00

Dječja TV

13:00

Degrassi, s.

13:30

Dječja TV

14:00

Život uživo, r.

14:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

15:00

Al Jazeera sport, r.

15:30

Kuhinjica

16:00

Dokumentarna serija

17:00

Top A1, info. emisija

17:15

Nepoznate ljepote

svijeta, dok. serija

18:00

Top A1, info. emisija

18:15

Život uživo, kontakt

magazin

19:00

Top A1, info. emisija

19:15

11 minuta sa Tihom

Vujovićem

20:00

Top A1, info. emisija

20:15

Klub A sa MilicomMinić

21:00

Top A1, info.a emisija

21:15

Život uživo, r.

22:00

Glas Amerike

22:30

Al Jazera vijesti

23:30

Klub A sa Milicom

Minić, r.

00:00

Repriza programa

07:00

Jutarnji program

10:15

Istorija ilma – Čarli Čaplin

10:45

Slovo o jeziku

10:55

Priča o riječima

11:00

Čuj, čuj, to

11:15

Koncert

11:30

Druga strana sporta

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:07

Samra, r.

11:20

Hoću kući, r.

12:00

Vijesti

13:01

Crna ruža, s.

14:00

Vijesti

14:06

Gastro

14:07

Velika porodica, r.

15:00

Boje dana

15:30

Pjesma života, s.

16:30

Vijesti

16:52

Gastro

16:55

Velika porodica, s.

17:30

M:tech

17:50

Hoću kući, s.

18:30

Vijesti

19:10

Samra, s.

19:50

Bez granica

20:20

Čast i poštovanje, s.

22:00

Vijesti

22:30

Luter, s.

23:20

Velika porodica, r.

00:10

Čast i poštovanje, r.

07:00

Novo jutro

07:20

Siti kids

11:20

Siti kids

12:18

Premijera

12:40

Ćerke, r.

14:06

Kuća od srca

15:06

Premijera

16:03

Elif, r.

16:44

Siti

17:03

Turistički magazin

17:15

Mješoviti brak, s.

18:00

Centralni dnevnik

18:20

Ekskluzivno

18:40

Meteo

18:43

Premijera

19:06

Sportisimo

19:13

Elif, s.

20:00

Ćerke, s.

21:00

Paparaco lov

22:00

DNK

23:45

Rada sam, e.

01:15

Ime ruže, ilm

03:26

Čovjek njenih snova, ilm

04:57

Meteo

    

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa:

560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

FILM

FILM

RTCG1 20:05

RTCG1 00:45

PRVATV 23:05

TV PRVA

Pobjeda

Vremenska prognoza

Crna Gora

prognoza za 08. 08. 2018

.

IZLAZAK SUNCA

5.37 sati

ZALAZAK SUNCA

20.00 sati

Četvrtak

09. 08. 2018

.

Petak

10. 08. 2018

.

PROGNOZAVREMENA ZANAREDNE DANE:

Sunčano i veoma toplo, uz slab do umjeren razvoj oblačnosti.

Ujutru, na sjeveru, po kotlinama magla.

Vjetar slab do umjeren, promjenljivog smjera. Jutarnja

temperatura vazduha 13 do 25, najviša dnevna 26 do 38 stepeni.

www.meteo.co.me

Temperatura Crna Gora / danas

Andrijevica 16°

29°

Bar

24°

33°

Berane

16°

29°

Bijelo Polje

17°

31°

Budva

25°

35°

Cetinje

16°

31°

Danilovgrad 24°

37°

H. Novi

24°

35°

Kolašin

15°

28°

Kotor

23°

33°

Nikšić

18°

31°

Plav

15°

27°

Plužine

16°

30°

Pljevlja

16°

29°

Podgorica

23°

38°

Rožaje

16°

27°

Šavnik

15°

30°

Tivat

25°

34°

Ulcinj

23°

34°

Žabljak

13°

22°

Min.

Min.

Max.

Max.

Žabljak

Šavnik

Nikšić

Danilovgrad

Herceg Novi

Tivat

Kotor

Cetinje

Budva

Ulcinj

Mojkovac

Kolašin

Bijelo Polje

Rožaje

Berane

Plav

Andrijevica

FILM

11:40

Kolačić sudbine

12:00

Sportske vijesti

12:30

Opstanak, obrazovna

emisija

13:00

Dogodilo se

13:15

Svjetska modna scena, r.

13:30

Film, r.

15:00

Na domaćem terenu

15:30

Intermeco

15:45

Crnogorske anegdote

16:00

Living room, r.

16:45

Servisne informacije

07:00

Glas Amerike, r.

07:30

Muzika

08:05

Dječji program

09:00

Animirani ilmovi

09:10

Dječji program

09:45

Koncert

10:30

SAT TV

11:00

CFI

12:05

CFI

13:00

Animirani ilmovi, r.

13:15

Dokumentarna

emisija, r.

14:00

CFI

14:45

Zapis iz Plava

15:15

Sansiro Sugata,

ilm

16:45

Obrazovni program

17:15

Ciklus emisija

Dragana Radulovića

18:00

Mojih pet

18:30

CFI

19:30

Koncert

20:15

Dokumentarna

emisija

21:00

CFI

22:00

Sudija, ilm

23:45

Glas Amerike

00:15

CFI

01:15

Dokumentarna

emisija

01:45

Mojih pet, r.

02:15

Koncert

03:15

Zapis iz Plava, r.

777

17:30

Dogodilo se, r.

17:45

Čuj, čuj, to, r.

18:00

Druga strana sporta, r.

18:15

Hrana kao lijek, r.

19:00

Aktuelno

19:30

Slovo o jeziku, r.

19:40

Priča o riječima, r.

19:45

Ekstremno

20:00

Humoristička serija

21:00

Crnogorske anegdote, r.

21:15

CG ekonomija

22:00

Film

Momci su

se vratili