Table of Contents Table of Contents
Previous Page  30 / 48 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 30 / 48 Next Page
Page Background

30

Pobjeda

TV program

Subota, 23. jun 2018.

RTCG 1

RTCG 2

PINKM

A1 TV

VIJESTI

Belgija - Tunis

J. Koreja - Meksiko

Njemačka - Švedska

06:00

Budilnik

07:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

11:00

Kad prošetamCrnom

Gorom

12:05

TV arhiv

13:00

Dječje popodne

13:30

Fudbal, SP, pregled

dana, r.

13:50

Fudbal, SP: Belgija -

Tunis

16:00

Strani dokumentarni

program

16:50

Fudbal, SP: J. Koreja -

Meksiko

19:20

TV teka

19:30

Dnevnik 2

19:50

Fudbal, SP: Njemačka -

Švedska

22:30

Dnevnik 3

23:00

Fudbal, SP, pregled

dana

23:15

Zakon ulice, ilm

01:25

TV arhiv, r.

02:00

Koncert

02:50

Fudbal, SP: J. Koreja -

Meksiko, snimak

04:30

Fudbal, SP: Njemačka -

Švedska, snimak

06:00

Čista ljubav, r.

08:15

Praktična žena, r.

09:00

Veče sa Ivanom

Ivanovićem, r.

10:30

Život priča, r.

11:30

Stičove pustolovine, f.

12:30

101 dalmatinac 2:

Pečova avantura u

Londonu, ilm

13:45

Pepeljuga 2: Snovi se

ostvaruju, f.

15:00

Istine i laži, r.

17:20

Stado, ilm

19:00

Žurnal

19:30

Žikina dinastija, ilm

21:00

Mali Budo, ilm

22:45

Anđeo smrti, ilm

00:15

Vajs

01:15

Vajs

02:15

Vajs

03:15

Vajs

07:30

Glas Amerike, r.

08:00

Dječja TV

10:00

Zvjezdice, dječja

emisija

10:30

Zvučni zid

11:00

Klasici mode, s.

12:00

Vikend ilm, r.

14:00

Auto shop, r.

14:30

Showroom, r.

15:00

Nedjelja u petak,

politički talk show, r.

16:00

Svijet vrtova, s.

17:00

Top A1, info. emisija

17:15

Prč u petak sa Miljom

Radojičićem, r.

18:00

Top A1, info. emisija

18:15

Vikend ilm

19:00

Top A1, info. emisija

19:05

Vikend ilm, nastavak

20:00

Top A1, info. emisija

20:15

Auto shop

21:00

Top A1, info. emisija

21:15

30minuta

22:00

Al Jazera vijesti

23:00

Auto shop, r.

07:00

Jutarnji program

10:00

Istorija ilma, Čarli

Čaplin

11:00

Oblačić

11:45

Muzika

12:00

Sportske vijesti

07:00

Prodavnica najmanjih

ljubimaca, r.

08:05

Maša i medvjed, s.

08:35

Bejblejd, r.

09:30

Snovi, kuća, dom, r.

10:40

Život sa morem, r.

11:25

Za volanom, r.

12:00

Vijesti

12:06

Neobične veze, r.

13:30

Za volanom, r.

14:07

Seks i grad, ilm

15:50

Bez granica, r.

16:30

Vijesti

16:40

Pčelica

17:20

Loza, r.

18:15

Britanija je Velika, r.

19:10

Čarli i fabrika

čokolade, ilm

21:00

Dokumentarni

program

22:00

Vijesti

22:13

Meteo

22:15

Sport

22:30

Beovulf, ilm

00:35

Repriza programa

06:30

Ćerke r.

07:55

Siti kids

08:00

Centralni dnevnik, r.

08:30

Žikina šarenica

11:30

Nautika

11:50

Sportisimo

12:45

Kapital, r.

13:03

Subotompopodne

13:55

Meteo

14:03

Pinkove zvezdice, r.

15:33

Turistički magazin, r.

15:48

Siti

16:03

Meteo

16:30

Magazin in

17:45

Turistički magazin

18:00

Centralni dnevnik

18:30

Siti

18:45

Meteo

18:48

Sportisimo

19:03

Elif, s.

20:03

Ćerke, s.

21:03

Velika kiša, ilm

23:00

Zadruga, pregled dana

00:25

Zadruga

05:55

Meteo

 

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa:

560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

FILM

FILM

RTCG1 23:15

PRVATV 22:45

TV PRVA

Pobjeda

12:30

Opstanak, e.

13:00

Dogodilo se

13:15

Gušteranje, r.

14:00

U objektivu

14:30

Lijek iz prirode, r.

15:00

Sport info

15:30

Planinama, r.

16:00

Crnogorske anegdote, r.

16:15

Servisne informacije

16:30

Ekstremno

16:45

Dogodilo se, r.

07:00

Glas Amerike

07:30

Meridijani, r.

08:00

Koncert

08:30

Dječja predstava:

Uspavana ljepotica

09:00

Animirani ilmovi

09:30

CFI

10:15

Fudbal, SP: Srbija -

Švajcarska, snimak

12:00

Animirani ilmovi, r.

12:40

Otkrij.me

, r.

13:00

Eurovizion TV

13:30

Stižu bebe, r.

14:00

Stil

14:30

Fudbal, SP: Nigerija -

Island, snimak

16:30

Stopmaking sense,

ilm

18:00

ABS

18:30

Indeks

19:15

Studio fudbal

19:50

Fudbal, SP: Njemačka -

Švedska

22:15

CFI

23:15

Hrana d.d., ilm

00:45

Fudbal, SP: Belgija -

Tunis, snimak

02:45

ABS, r.

03:15

Stil, r.

03:45

Indeks, r.

04:15

Koncert

05:15

Stižu bebe, r.

05:45

Stil, r.

777

17:00

Istorija ilma, Čarli

Čaplin, r.

18:00

Podgoricom

18:30

U objektivu, r.

19:00

Aktuelno

19:30

Lijek iz prirode, r.

20:00

Humoristička serija

20:30

Koncert

21:00

Skrivena strana ljepote

22:00

Film

00:30

Repriza programa

Stiven

Sigal:

Anđeo

smrti

Zakon

ulice

FUDBAL,

SVJETSKOPRVENSTVO

RTCG1 13:50

RTCG1 16:50

RTCG1 I RTCG2 19:50