Table of Contents Table of Contents
Previous Page  31 / 48 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 31 / 48 Next Page
Page Background

31

Pobjeda

TV program

Nedjelja, 3. jun 2018.

RTCG 1

RTCG 2

PINKM

A1 TV

VIJESTI

Živa istina

06:00

Budilnik

07:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

11:00

Agrosaznanje

12:00

Vijesti

12:05

ABS

12:35

Stil

13:00

Zapis, r.

13:35

Meridijani, r.

14:00

Vijesti

14:05

Pink Panter ponovo

napada, dječja

predstava

15:15

Ukusi jutra

15:30

Dnevnik 1

16:00

NVO

16:25

Putevi života

16:50

Regionalna mreža

17:20

Mostovi

18:00

Vijesti

18:10

Montenego all in one

18:35

Art, r.

19:05

Radi parvo

19:20

TV teka

19:30

Dnevnik 2

20:05

Raj, s.

21:00

Okvir

22:30

Dnevnik 3

22:50

Sportski dnevnik

23:05

Državni neprijatelj

broj 1, ilm, drugi dio

01:15

Okvir, r.

02:45

Putevi života, r.

03:15

Montenegro all in one, r.

03:15

Koncert

04:15

ABS, r.

05:05

Zvezde Granda specijal, r.

07:30

Posjetioci 2: Hodnici

vremena, r.

09:20

Taksi, r.

10:50

Kako vrijeme prolazi, r.

11:30

Vrele gume

12:00

Nikad nije kasno, r.

14:00

Živa istina

15:05

Zvezde Granda specijal

17:50

Četvrtak u 22, r.

19:00

Žurnal

19:30

Moja velika mrsna

pravoslavna svadba,

ilm

21:00

Zvezde Granda

00:30

Ubice mog oca, r.

01:45

Živa istina, r.

02:45

Vrele gume, r.

03:10

Moja velika mrsna

pravoslavna svadba, r.

04:40

Kako vrijeme prolazi, r.

07:30

Glas Amerike

08:00

Dječja TV

10:00

Cooltura

10:30

Zvučni zid

11:00

Klasici mode, s.

12:00

Vikend ilm, r.

14:00

Auto shop, r.

14:30

Showroom, r.

15:00

Klub A international, r.

15:30

Klub A business, r.

16:00

Svijet vrtova, s.

17:00

Top A1, info. emisija

17:15

30minuta

18:00

Top A1, info. emisija

18:15

Vikend ilm

19:00

Top A1, info. emisija

19:05

Vikend ilm, nastavak

20:00

Top A1, info. emisija

20:15

Showroom

21:00

Top A1, info. emisija

21:15

30minuta

22:00

Al Jazera vijesti

23:00

Showroom, r.

00:00

Repriza

07:00

Uz jutarnju kafu

09:30

Film za djecu

11:00

Oblačići

11:30

Kućni ljubimci

11:45

Intermeco

12:00

Sportske vijesti

07:00

Maša i medvjed, s.

07:25

Prodavnica najmanjih

ljubimaca, s.

08:00

Transformersi, s.

08:10

Pčelica, r.

08:55

Žogarija, s.

09:30

Gastro

12:06

Kriza, r.

12:40

Snovi, kuća, dom

13:10

Star magazin, r.

13:35

M:tech, r.

14:00

Vijesti

15:40

Život sa morem

16:30

Vijesti

16:40

Za volanom

17:10

Dnevnica, r.

18:30

Vijesti

19:10

Loza, s.

20:00

Lista posljednjih želja,

ilm

21:30

Marovićevi poslovi –

slučaj COPYRIGHT

22:00

Vijesti

22:13

Meteo

22:30

Usijana sedla, r.

00:00

Repriza programa

06:30

Ćerke r.

08:00

Centralni dnevnik, r.

08:30

Žikina šarenica

11:50

Sportisimo

12:03

I love my car

12:33

Meteo

13:03

Biljana za Vas

14:00

Premijera vikend

specijal

16:05

Kapital, r.

16:20

Šifra Despot, r.

16:55

Meteo

17:00

Elif, r.

18:00

Centralni dnevnik

18:30

Ekskluzivno sve u šest

19:03

Sportisimo

19:10

Meteo

19:13

Elif, s.

20:00

Ćerke, s.

21:03

Šifra Despot, s.

22:00

Pinkove zvezde, r.

23:40

Zadruga, pregled

dana

00:30

Zadruga

06:00

Siti, r.

06:15

Meteo, r.

    

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa:

560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

FILM

FILM

PRVATV 19:30

RTCG2 21:10

TV PRVA

Pobjeda

Vremenska prognoza

Crna Gora

prognoza za 03 06. 2018

.

IZLAZAK SUNCA

5.12 sati

Ponedjeljak

04. 06. 2018

.

Utorak

05. 06. 2018

.

PROGNOZAVREMENA ZANAREDNE DANE:

Pretežno sunčano i toplo. U popodnevnimsatima razvoj

oblačnosti koji ćemjestimično usloviti kratkotrajno kišu ili pljusak

praćen grmljavinom, prvenstveno u sjevernim i centralnim

predjelima i planinskomzaleđu Boke. Na sjeveru, ujutru, po

kotlinamamagla. Vjetar slab do umjeren, promjenljivog smjera.

www.meteo.co.me

Temperatura Crna Gora / danas

Andrijevica 13°

23°

Bar

21°

29°

Berane

14°

26°

Bijelo Polje

15°

25°

Budva

21°

29°

Cetinje

17°

28°

Danilovgrad 18°

31°

H. Novi

17°

28°

Kolašin

12°

22°

Kotor

16°

29°

Nikšić

12°

27°

Plav

13°

20°

Plužine

11°

22°

Pljevlja

14°

25°

Podgorica

19°

32°

Rožaje

12°

24°

Šavnik

12°

23°

Tivat

19°

28°

Ulcinj

16°

29°

Žabljak

10°

19°

Min.

Min.

Max.

Max.

Pljevlja

Plužine

Žabljak

Šavnik

Nikšić

Danilovgrad

Herceg Novi

Tivat

Kotor

Cetinje

Budva

Bar

Ulcinj

Mojkovac

Kolašin

Bijelo Polje

Rožaje

Berane

Plav

Andrijevica

ZALAZAK SUNCA

19.55 sati

12:30

Pokreni posao

13:00

Smijeh kao lijek

13:15

Ekstremno

13:30

Sportski intermeco

13:45

Legende

15:00

Nedjeljom

16:55

Kolačići sudbine

17:00

Raskovnik

18:00

Sport info

18:30

Ekstremno

07:00

Stil, r.

07:30

Koncert

08:00

TV arhiv, r.

09:00

Animirani ilmovi

09:15

Art, r.

09:45

Dječje popodne, r.

10:30

Ciklus emisija

Dragana Radulovića

11:00

CFI

12:00

Animirani ilmovi, r.

12:15

FUDBAL : Crna Gora -

Slovenija, prijateljska

utakmica, snimak

14:00

Boks, Hanover:

Prašović-Venjakomb;

Barou - Kriger

15:30

Sportska subota, r.

16:30

CFI

17:30

SAT TV

18:00

Pro il

18:50

Obrazovna emisija

19:30

Koncert

20:15

CFI

21:10

Ljubavna gozba, ilm

23:05

FIFA - WC: Put do

Rusije, r.

23:30

Državni neprijatelj

broj 1, prvi dio, r.

01:30

Pro il, r.

02:15

CFI

03:10

Stižu bebe, r.

03:40

Koncert

04:45

Regionalna mreza, r.

05:15

SAT TV, r.

06:00

Pro il, r.

777

18:45

Top deset

19:00

Aktuelno

19:15

Podgoricom

19:45

Humoristička serija

20:15

Priča dana

21:00

Serija

22:00

Aktuelno

22:15

Grad koji volim

23:15

Film

01:00

Nedjeljom, r.

Ljubavna

gozba

EMISIJA

PRVATV 14:00

Moja velika

mrsna

pravoslavna

svadba

Gost:

Predrag Bošković, ministar odbrane