Table of Contents Table of Contents
Previous Page  31 / 48 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 31 / 48 Next Page
Page Background

31

Pobjeda

Srijeda, 9. maj 2018.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

PINKM

A1 TV

VIJESTI

Ispod

soli

Robokap 3

05:30

Budilnik

06:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

10:05

Naučno–obrazovni

program

11:00

Vijesti

11:05

Zapis, r.

11:30

Meridijani, r.

12:08

Prava žena, r.

13:00

Vijesti

13:05

Dokumentarna

emisija, r.

13:35

Muzika

14:00

Vijesti

14:05

Mopasan, r.

14:35

Regionalna mreža, r.

15:30

Dnevnik

16:00

Lajmet, vijesti na

albanskom

16:30

Tajna starogmosta, s.

17:30

CrnomGorom,

hronika

18:00

Vijesti

18:50

Mopasan, s.

19:30

Dnevnik

20:00

Iz pravog ugla

21:00

Art

21:30

Elementarno, s.

22:15

Politički marketing

22:30

Dnevnik

23:05

Meridijani

23:25

Vikinzi, s.

00:10

Iz pravog ugla, r.

01:30

CFI

02:20

Njegoševa putovanja, r.

03:00

Koncert

04:00

Stil, r.

04:30

Art, r.

05:30

Čista ljubav, r.

06:15

Praktična žena, r.

07:00

Jutro sa Iris

09:00

Jutro sa Jovanom i

Srđanom

11:15

Kad lišće pada, s.

13:00

Tačno jedan

14:00

Vesele sedamdesete, r.

15:00

Kako vrijeme prolazi, s.

15:45

Istine i laži, r.

16:30

Praktična žena

17:25

Lud, zbunjen, normalan, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Vesele sedamdesete, s

19:00

Žurnal

19:30

100 ljudi, 100 ćudi, kviz

20:15

Čista ljubav, s.

21:10

Istine i laži, s.

22:00

Život priča

23:20

Noćni žurnal

23:45

Ispod soli, ilm

02:05

Tačno jedan, r.

02:40

Noćni žurnal, r.

03:05

Ispod soli, r.

05:05

Vesele sedamdesete, r.

07:30

Glas Amerike, r.

08:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

09:00

Život uživo, r.

09:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

10:00

Kuhinjica, r.

10:30

Klub A, r.

11:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

12:00

Dječja TV

13:00

Degrassi, s.

13:30

Dječja TV

14:00

Život uživo, r.

14:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

15:00

Al Jazeera sport, r.

15:30

Kuhinjica

16:00

Dokumentarna serija

17:00

Top A1, info. emisija

17:15

Nepoznate ljepote

svijeta, dok. serija

18:00

Top A1, info. emisija

18:15

Život uživo, kontakt

magazin

19:00

Top A1, info. emisija

19:15

11 minuta sa Tihom

Vujovićem

20:00

Top A1, info. emisija

20:15

Klub A sa Milicom

Minić

21:00

Top A1, info.a emisija

21:15

Život uživo, r.

22:00

Glas Amerike

22:30

Al Jazera vijesti

23:30

Klub A sa Milicom

Minić, r.

01:00

Repriza programa

07:00

Jutarnji program

10:00

Muzika

10:15

Istorija ilma – Čarli

Čaplin

10:45

Slovo o jeziku

10:55

Priča o riječima

11:00

Čuj, čuj, to

11:15

Koncert

11:30

Druga strana sporta

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:07

Istanbulska nevjesta, r.

11:20

Tada i sada, r.

12:00

Vijesti

12:47

Crna ruža, s.

14:00

Vijesti

14:06

Gastro

14:07

Vrijeme između

šavova, r.

15:00

Boje dana

15:35

Istanbulska nevjesta, r.

16:30

Vijesti

16:55

Tada i sada, dok. serijal

17:15

M:tech

17:30

Vrijeme između

šavova, s.

18:30

Vijesti

19:10

Istanbulska nevjesta, s.

20:00

Dnevnica

21:00

Perspektiva

22:00

Vijesti

22:15

Sport

22:30

Valander, s.

00:00

Repriza programa

07:00

Novo jutro

07:20

Siti kids

11:20

Siti kids

12:03

Siti

12:18

Premijera

12:40

Ćerke, r.

14:06

Kuća od srca

15:06

Premijera

16:03

Elif, r.

16:44

Siti

17:03

Turistički magazin

17:15

Mješoviti brak, s.

18:00

Centralni dnevnik

18:20

Ekskluzivno

18:40

Meteo

18:43

Premijera

19:06

Sportisimo

19:13

Elif, s.

20:00

Ćerke, s.

21:00

Paparaco lov

22:00

DNK

22:45

Zadruga, pregled

dana

23:30

Zadruga

05:35

Ekskluzivno, r.

    

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa:

560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

FILM

FILM

RTCG2 18:50

PRVATV 23:45

RTCG2 22:00

TV PRVA

Pobjeda

Vremenska prognoza

Crna Gora

prognoza za 09. 05. 2018

.

IZLAZAK SUNCA

5.28 sati

ZALAZAK SUNCA

19.51 sati

Četvrtak

10. 05. 2018

.

Petak

11. 05. 2018

.

PROGNOZAVREMENA ZANAREDNE DANE:

Sjutra promjenljivo oblačno sa dužim sunčanim intervalima,

ponegdje uz uslove za kratkotrajnu kišu ili pljusak praćen

grmljavinom, uglavnom tokom popodneva. Vjetar uglavnom slab

do umjeren, promjenljivog smjera. Jutarnja temperatura vazduha

6 do 17, najviša dnevna 17 do 27 stepeni.

www.meteo.co.me

Temperatura Crna Gora / danas

Andrijevica 11°

19°

Bar

17°

25°

Berane

12°

21°

Bijelo Polje

12°

22°

Budva

17°

24°

Cetinje

11°

19°

Danilovgrad 15°

26°

H. Novi

16°

25°

Kolašin

19°

Kotor

16°

23°

Nikšić

11°

20°

Plav

20°

Plužine

11°

20°

Pljevlja

21°

Podgorica

16°

25°

Rožaje

19°

Šavnik

18°

Tivat

16°

25°

Ulcinj

17°

24°

Žabljak

15°

Min.

Min.

Max.

Max.

Pljevlja

Žabljak

Šavnik

Nikšić

Danilovgrad

Herceg Novi

Tivat

Kotor

Cetinje

Budva

Ulcinj

Mojkovac

Kolašin

Podgorica

Bijelo Polje

Rožaje

Berane

Plav

Andrijevica

KOŠARKA

11:40

Kolačić sudbine

11:45

Muzika

12:00

Sportske vijesti

12:30

Opstanak, obrazovna

emisija

13:00

Dogodilo se

13:15

Svjetska modna scena, r.

13:30

Film, r.

15:00

Na domaćem terenu

15:30

Intermeco

15:45

Crnogorske anegdote

16:00

Living room, r.

16:45

Servisne informacije

17:00

Istorija ilma – Čarli

Čaplin, r.

07:00

Glas Amerike, r.

07:30

Muzika

08:05

Dječji program

09:00

Animirani ilmovi

09:45

Dječji program

10:30

Art, r.

11:00

NVO, r.

11:30

Regionalna mreža, r.

12:15

Tajna starogmosta, r.

13:10

Animirani ilmovi, r.

13:45

Njegoševa putovanja

14:15

Časovi očaja , r.

16:00

Evrovizija, snimak

17:00

Ciklus emisija

Dragana Radulovića

18:00

Mojih pet

18:50

Košarka (m), Super

liga Crne Gore:

Budućnost Voli -

Mornar

21:00

Tajna starogmosta, r.

22:00

Robokap 3, ilm

00:00

Elementarno, r.

00:45

Glas Amerike

01:15

Košarka (m), Super

liga Crne Gore:

Budućnost Voli –

Mornar, snimak

02:45

Likovna umjetnost, r.

03:15

Koncert

04:15

Art, r.

04:45

Obrazovna program, r.

05:15

NVO, r.

05:45

Mojih pet, r.

777

17:30

Dogodilo se, r.

17:45

Čuj, čuj, to, r.

18:00

Druga strana sporta, r.

18:10

Kolačić sudbine, r.

18:15

Hrana kao lijek, r.

19:00

Aktuelno

19:30

Slovo o jeziku, r.

19:40

Priča o riječima, r.

19:45

Ekstremno

20:00

Humoristička serija

20:30

Koncert

21:00

Crnogorske anegdote, r.

21:15

CG ekonomija

22:00

Film

00:00

Aktuelno, r.

Budućnost Voli

- Mornar

Super liga Crne Gore