Previous Page  35 / 36 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 35 / 36 Next Page
Page Background

35

Pobjeda

Srijeda, 18. april 2018.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

PINKM

A1 TV

VIJESTI

Vrhunska izdaja

Sedam

minuta

05:30

Budilnik

06:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

10:05

Naučno-obrazovni

program

11:00

Vijesti

11:05

Fore i fazoni

11:30

Muzika

12:08

Prava žena, r.

13:00

Vijesti

13:05

Dokumentarna

emisija, r.

13:35

Muzika

14:00

Vijesti

14:05

Mopasan, r.

14:35

Zapis, r.

15:30

Dnevnik

16:00

Lajmet, vijesti na

albanskom

16:30

Tajna starogmosta, s.

17:30

CrnomGorom

18:00

Vijesti

18:50

Mopasan, s.

19:30

Dnevnik

20:00

Iz pravog ugla

21:00

Art

21:30

Rat za tešku vodu, s.

23:05

Meridijani

23:25

Pad, s.

00:25

Iz pravog ugla, r.

01:30

Naučno-obrazovni

program, r.

02:00

CrnomGorom,

hronika, r.

03:10

Art, r.

03:30

Koncert

05:30

Čista ljubav, r.

06:15

Praktična žena, r.

07:00

Jutro sa Iris

09:00

Jutro sa Jovanom i

Srđanom

11:15

Kad lišće pada, s.

13:00

Tačno jedan

14:00

Vesele sedamdesete, r.

15:00

Kako vrijeme prolazi, s.

15:45

Istine i laži, r.

16:30

Praktična žena

17:25

Lud, zbunjen, normalan, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Vesele sedamdesete, s.

19:00

Žurnal

19:30

100 ljudi, 100 ćudi, kviz

20:15

Čista ljubav, s.

21:10

Istine i laži, s.

22:00

Život priča

23:15

Noćni žurnal

23:40

Sedamminuta, ilm

01:00

Exkluziv, r.

01:20

Kako vrijeme prolazi, r.

02:05

Noćni žurnal, r.

07:30

Glas Amerike, r.

08:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

09:00

Život uživo, r.

09:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

10:00

Kuhinjica, r.

10:30

Klub A, r.

11:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

12:00

Film, r.

14:00

Život uživo, r.

14:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

15:00

Klub A informativni

talk show, r.

15:30

Kuhinjica

16:00

Dokumentarna serija

17:00

Top A1, info. emisija

17:15

Nepoznate ljepote

svijeta, dok. serija

18:00

Top A1, info. emisija

18:15

Život uživo, kontakt

magazin

19:00

Top A1, info. emisija

19:15

11 minuta sa Tihom

Vujovićem

20:00

Top A1, info. emisija

20:15

Klub A, informativni

talk show

21:00

Top A1, info.a emisija

21:15

Život uživo, r.

22:00

Glas Amerike

22:30

Al Jazera vijesti

23:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

01:00

Repriza programa

07:00

Jutarnji program

10:00

Muzika

10:15

Istorija ilma – Čarli

Čaplin

10:45

Slovo o jeziku

10:55

Priča o riječima

11:00

Čuj, čuj, to

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti, Meteo

10:07

Istanbulska nevjesta, r.

11:20

Tada i sada, r.

12:00

Vijesti

12:47

Crna ruža, s.

14:00

Vijesti, Meteo

14:06

Gastro

14:07

Vrijeme između šavova, r.

15:00

Boje dana

15:35

Istanbulska nevjesta, r.

16:30

Vijesti

16:52

Gastro

16:55

Tada i sada, dok. serijal

17:15

M:tech

17:30

Vrijeme između šavova, s.

18:30

Vijesti, Meteo

19:10

Istanbulska nevjesta, s.

20:00

Dnevnica

21:00

Perspektiva

22:00

Vijesti, Meteo

22:15

Sport

22:30

Valander, s.

00:00

Repriza programa

07:00

Novo jutro

07:20

Siti kids

11:20

Siti kids

12:03

Siti

12:18

Premijera

12:40

Ćerke, r.

14:06

Kuća od srca

15:06

Premijera

16:03

Elif, r.

16:44

Siti

17:03

Turistički magazin

17:15

Mješoviti brak, s.

18:00

Centralni dnevnik

18:20

Ekskluzivno

18:40

Meteo

18:43

Premijera

19:06

Sportisimo

19:13

Elif, s.

20:00

Ćerke, s.

21:00

Paparaco lov

22:00

DNK

22:45

Zadruga, pregled dana

23:30

Zadruga

05:35

Ekskluzivno, r.

    

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa:

560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

FILM

FILM

RTCG2 18:50

RTCG2 22:00

PRVATV 23:40

TV PRVA

Pobjeda

Vremenska prognoza

Crna Gora

prognoza za 18. 04. 2018

.

IZLAZAK SUNCA

5.57 sati

ZALAZAK SUNCA

19.27 sati

Četvrtak

19. 04. 2018

.

Petak

20. 04. 2018

.

PROGNOZAVREMENA ZANAREDNE DANE:

Sjutra pretežno sunčano, uz slab do umjeren razvoj oblačnosti.

Vjetar povremeno umjeren do jak, sjeverni i sjeveroistočni.

Jutarnja temperatura vazduha 3 do 16, najviša dnevna 14 do 27

stepeni.

www.meteo.co.me

Temperatura Crna Gora / danas

Andrijevica 6°

17°

Bar

14°

24°

Berane

18°

Bijelo Polje

19°

Budva

14°

25°

Cetinje

21°

Danilovgrad 12°

26°

H. Novi

13°

25°

Kolašin

15°

Kotor

12°

24°

Nikšić

20°

Plav

15°

Plužine

15°

Pljevlja

15°

Podgorica

13°

25°

Rožaje

14°

Šavnik

16°

Tivat

14°

26°

Ulcinj

13°

25°

Žabljak

11°

Min.

Min.

Max.

Max.

Pljevlja

Plužine

Žabljak

Šavnik

Danilovgrad

Herceg Novi

Tivat

Kotor

Cetinje

Budva

Bar

Ulcinj

Mojkovac

Kolašin

Podgorica

Bijelo Polje

Rožaje

Berane

Plav

Andrijevica

KOŠARKA (M)

SUPER LIGA CRNE GORE

11:15

Koncert

11:30

Druga strana sporta

11:40

Kolačić sudbine

12:00

Sportske vijesti

12:30

Opstanak, Dogodilo se

13:15

Svjetska modna scena, r.

13:30

Film, r.

15:00

Na domaćem terenu

15:45

Crnogorske anegdote

16:00

Living room, r.

17:00

Istorija ilma – Čarli

Čaplin, r.

07:00

Glas Amerike, r.

07:30

Muzika

08:05

Dječji program

09:00

Animirani ilmovi

09:45

Dječji program

10:30

Likovna umjetnost

11:00

Koncert

11:30

Art, r.

12:00

Tajna starogmosta, r.

13:00

Animirani ilmovi, r.

13:35

Kraj jedne dinastije,

Od saveznika do

zatocenika

14:30

NVO, r.

15:00

Enigma, r.

17:00

Ciklus emisija

Dragana Radulovića

17:40

Fleš sport

18:00

Mojih pet

18:50

Košarka (m), Super

Liga Crne Gore:

Lovćen 1947 - Ulcinj

21:00

Tajna starogmosta, r.

22:00

Vrhunska izdaja, ilm

00:00

Rat za tešku vodu, r.

00:45

Glas Amerike

01:15

Košarka (m), Super

Liga Crne Gore:

Lovćen 1947 - Ulcinj,

snimak

02:45

Koncert

04:00

Art, r.

04:30

Obrazovni program, r.

05:00

NVO, r.

777

17:30

Dogodilo se, r.

17:45

Čuj, čuj, to, r.

18:00

Druga strana sporta, r.

18:15

Hrana kao lijek, r.

19:30

Slovo o jeziku, r.

19:40

Priča o riječima, r.

19:45

Ekstremno

20:00

Humoristička serija

20:30

Koncert

21:00

Crnogorske anegdote, r.

21:15

CG ekonomija

22:00

Film

Lovćen 1947 - Ulcinj