Table of Contents Table of Contents
Previous Page  31 / 48 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 31 / 48 Next Page
Page Background

31

Pobjeda

Srijeda, 11. april 2018.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

PINKM

A1 TV

VIJESTI

Živa istina

Dan

obuke

Rat za

tešku

vodu

06:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

10:05

Naučno–obrazovni

program

11:00

Vijesti

11:05

Fore i fazoni

11:30

Muzika

12:08

Prava žena, r.

13:00

Vijesti

13:05

Dokumentarna

emisija, r.

13:35

Muzika

14:00

Vijesti

14:05

Obrazovna emisija

14:35

Montenegro all in one, r.

15:30

Dnevnik

16:00

Lajmet, vijesti na

albanskom

16:30

Tajna starogmosta, s.

17:30

CrnomGorom

18:00

Vijesti

18:50

Mopasan, s.

19:30

Dnevnik

20:00

Iz pravog ugla

21:00

Art

21:30

Rat za tešku vodu, s.

22:30

Dnevnik

23:05

Meridijani

23:25

Pad, s.

01:15

Iz pravog ugla, r.

01:30

Naučno-obrazovni

program, r.

02:00

Art, r.

02:20

Pro il, r.

03:15

Koncert

04:40

Meridijani

05:00

Naučno-obrazovni

program, r.

05:30

Čista ljubav, r.

06:15

Praktična žena, r.

07:00

Jutro sa Iris

09:00

Jutro sa Jovanom i

Srđanom

11:15

Kad lišće pada

13:00

Tačno jedan

14:00

Vesele sedamdesete, r.

15:00

Kako vrijeme prolazi, s.

15:45

Istine i laži, r.

16:30

Praktična žena

17:25

Lud, zbunjen, normalan, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Vesele sedamdesete, s.

19:00

Žurnal

19:20

Istjerivač mitova, e.

20:00

Živa istina – gost

Milo Đukanović

predsjednički kandidat

DPS-a

22:00

Život priča

23:20

Noćni žurnal

23:45

Dan obuke, ilm

01:40

Exkluziv, r.

02:00

Tačno jedan, r.

07:30

Glas Amerike, r.

08:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

09:00

Život uživo, r.

09:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

10:00

Kuhinjica, r.

10:30

Klub A, r.

11:00

Nepoznate ljepote

svijeta, r.

12:00

Film, r.

14:00

Život uživo, r.

14:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

15:00

Klub A informativni

talk show, r.

15:30

Kuhinjica

16:00

Dokumentarna serija

17:00

Top A1, info. emisija

17:15

Nepoznate ljepote

svijeta, dok. serija

18:00

Top A1, info. emisija

18:15

Život uživo, kontakt

magazin

19:00

Top A1, info. emisija

19:15

11 minuta sa Tihom

Vujovićem

20:00

Top A1, info. emisija

20:15

Klub A, informativni

talk show

21:00

Top A1, info.a emisija

21:15

Život uživo, r.

22:00

Glas Amerike

22:30

Al Jazera vijesti

23:30

11 minuta sa Tihom

Vujovićem, r.

01:00

Repriza programa

07:00

Jutarnji program

10:00

Muzika

10:15

Istorija ilma – Čarli Čaplin

10:45

Slovo o jeziku

10:55

Priča o riječima

11:00

Čuj, čuj, to

11:30

Druga strana sporta

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:05

Meteo

10:07

Istanbulska nevjesta, r.

11:20

Tada i sada, r.

12:00

Vijesti

12:47

Crna ruža, s.

14:00

Vijesti

14:05

Meteo

14:06

Gastro

14:07

Vrijeme između

šavova, r.

15:00

Boje dana

15:35

Istanbulska nevjesta, r.

16:30

Vijesti

16:52

Gastro

16:55

Tada i sada, dok. serijal

17:15

M:tech

17:30

Vrijeme između šavova, s.

18:30

Vijesti

19:02

Meteo

19:10

Istanbulska nevjesta, s.

20:00

Dnevnica

21:00

Perspektiva

22:00

Vijesti

07:00

Novo jutro

07:20

Siti kids

11:20

Siti kids

12:03

Siti

12:18

Premijera

12:40

Ćerke, r.

14:06

Kuća od srca

15:06

Premijera

16:03

Elif, r.

16:44

Siti

17:03

Turistički magazin

17:15

Mješoviti brak, s.

18:00

Centralni dnevnik

18:20

Ekskluzivno

18:40

Meteo

18:43

Premijera

19:06

Sportisimo

19:13

Elif, s.

20:00

Ćerke, s.

21:00

Paparaco lov

22:00

DNK

22:45

Zadruga, pregled dana

23:30

Zadruga

05:35

Ekskluzivno, r.

    

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa:

560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

FILM

SERIJA

PRVATV 20:00

PRVATV 23:45

RTCG1 21:30

TV PRVA

Pobjeda

Vremenska prognoza

Crna Gora

prognoza za 11. 04. 2018

.

IZLAZAK SUNCA

6.08 sati

ZALAZAK SUNCA

19.19 sati

Četvrtak

12. 04. 2018

.

Petak

13. 04. 2018

.

PROGNOZAVREMENA ZANAREDNE DANE:

Sjutra pretežno sunčano. Poslijepodne i tokom noći uz

promjenljivu oblačnost, lokalno je moguća kratkotrajno kiša ili

pljusak sa grmljavinom. Vjetar povremeno umjeren do pojačan,

južnih smjerova. Jutarnja temperatura vazduha 3 do 13, najviša

dnevna 17 do 28 stepeni. .

www.meteo.co.me

Temperatura Crna Gora / danas

Andrijevica 6°

17°

Bar

14°

24°

Berane

20°

Bijelo Polje

19°

Budva

14°

24°

Cetinje

19°

Danilovgrad 11°

25°

H. Novi

12°

22°

Kolašin

17°

Kotor

11°

22°

Nikšić

24°

Plav

20°

Plužine

19°

Pljevlja

19°

Podgorica

11°

25°

Rožaje

17°

Šavnik

17°

Tivat

12°

23°

Ulcinj

12°

22°

Žabljak

14°

Min.

Min.

Max.

Max.

Pljevlja

Plužine

Žabljak

Šavnik

Nikšić

Danilovgrad

Herceg Novi

Tivat

Kotor

Cetinje

Budva

Bar

Ulcinj

Mojkovac

Kolašin

Podgorica

Bijelo Polje

Rožaje

Berane

Plav

Andrijevica

EMISIJA

11:40

Kolačić sudbine

11:45

Muzika

12:00

Sportske vijesti

12:30

Humoristička serija, r.

13:00

Dogodilo se

13:15

Svjetska modna scena, r.

13:30

Film, r.

15:00

Na domaćem terenu

15:45

Crnogorske anegdote

16:00

Living room, r.

17:00

Istorija ilma – Čarli Čaplin, r.

17:30

Dogodilo se, r.

07:00

Glas Amerike, r.

07:30

Muzika

08:05

Dječji program

09:00

Animirani ilmovi

09:45

Dječji program

10:30

Košarka (m), ABA liga,

inale: Crvena zvezda

mts – Budućnost Voli,

snimak

12:00

Tajna starogmosta, r.

13:00

Animirani ilmovi, r.

13:45

Obrazovna emisija

14:45

Dokumentarni

program

17:00

Ciklus emisija

Dragana Radulovića

17:50

Fleš sport

18:00

Mojih pet

18:30

Obrazovna program, r.

18:50

Vaterpolo, Prvenstvo

Crne Gore: Budva –

Primorac

20:15

Obrazovna emisija

21:00

Tajna starogmosta, r.

22:00

Ubistva u Flajbeku,

ilm

23:30

Rat za tešku vodu, s.

00:15

Glas Amerike

00:45

Obrazovna emisija

01:30

Vaterpolo, Prvenstvo

Crne Gore: Budva –

Primorac, snimak

02:30

Koncert

03:30

Mojih pet, r.

04:00

Art, r.

04:30

NVO, r.

777

17:45

Čuj, čuj, to, r.

18:00

Druga strana sporta, r.

18:10

Kolačić sudbine, r.

18:15

Hrana kao lijek, r.

19:00

Aktuelno

19:30

Slovo o jeziku, r.

19:40

Priča o riječima, r.

20:00

Humoristička serija

21:00

Crnogorske anegdote, r.

21:15

CG ekonomija

22:00

Film

00:00

Aktuelno, r.

GOST:

Milo Đukanović,

predsjednički kandidat DPS-a