Table of Contents Table of Contents
Previous Page  31 / 48 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 31 / 48 Next Page
Page Background

31

Pobjeda

Nedjelja, 4. mart 2018.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

PINKM

777

VIJESTI

Turinger -

Budućnost

Živa

istina

Dodjela Oskara

06:00

Budilnik

07:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

11:00

Agrosaznanje

12:00

Vijesti

12:10

ABS

12:40

Stil

13:10

Zapis, r.

13:40

SAT TV

14:00

Vijesti

14:05

Rožaje, Zlatna

pahulja 2018.

15:05

Ukusi jutra

15:30

Dnevnik 1

16:00

NVO

16:25

Putevi života

16:50

Regionalna mreža

17:20

Mostovi

18:00

Vijesti

18:10

Savore

18:40

Art, r.

19:10

TV teka

19:30

Dnevnik 2

20:05

Božićni ustanak, s.

21:00

Okvir

22:30

Dnevnik 3

22:50

Sportski dnevnik

23:05

Regionalna mreža

23:30

Oskar, specijalna

emisija, r.

00:30

Ceremonija - Crveni

tepih

02:00

Ceremionija -

Dodjela Oskara, r.

04:00

Mostovi, r.

04:30

Agrosaznanje, r

05:25

Putevi života, r.

06:30

Kad lišće pada, r.

08:40

Zvezde Granda

specijal, r.

11:20

Vrele gume, r.

11:40

Vrele gume

12:05

Nikad nije kasno, r.

14:00

Živa istina

15:00

Zvezde Granda

specijal

17:50

Ekskluziv

18:15

Istine i laži, r.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Sinđelići, s.

21:10

Žene sa Dedinja, s.

22:50

Bratstvo, ilm

00:20

Živa istina, r.

01:20

Ekskluziv, r.

01:50

Bratstvo, r.

03:15

Vrele gume, r.

03:40

Kad lišće pada, r.

07:00

Uz jutarnju kafu

09:30

Film za djecu

11:00

Oblačići

11:30

Kućni ljubimci

11:45

Intermeco

12:00

Sportske vijesti

12:30

Pokreni posao

13:00

Smijeh kao lijek

13:15

Ekstremno

13:30

Sportski intermeco

13:45

Legende

15:00

Nedjeljom

16:55

Kolačići sudbine

17:00

Raskovnik

18:00

Sport info

18:30

Ekstremno

18:45

Top deset

19:00

Aktuelno

19:15

Podgoricom

19:45

Humoristička serija

20:15

Priča dana

21:00

Serija

22:00

Aktuelno

22:15

Grad koji volim

23:15

Film

07:00

Maša i medvjed, s.

07:25

Prodavnica

najmanjih

ljubimaca, s.

07:30

Invizimals, s.

08:00

Transformersi, s.

08:15

Pčelica, r.

09:00

Bejblejd, s.

09:25

Velvet, r.

12:40

Snovi, kuća, dom

13:10

Umreži, r.

13:35

M:tech, r.

14:00

Vijesti

14:05

Meteo

14:07

Načisto, r.

15:40

Život sa morem

16:30

Vijesti

16:38

Meteo

16:40

Za volanom

17:20

Dnevnica, r.

18:30

Vijesti

19:07

Meteo

19:10

Loza, s.

20:00

Direktno

21:15

Britanija je velika,

dok. serijal

21:25

Umreži, dok.

specijal

22:00

Vijesti

22:13

Meteo

22:15

Sport

22:30

Ptice Amerike, ilm

00:00

Repriza programa

07:00

Novo jutro

10:03

Ćerke, r.

11:03

Siti

11:18

Sportisimo

12:03

I love my car

12:33

Meteo

13:03

Ja to tako

14:00

Premijera vikend

specijal

16:03

Šifra Despot, r.

16:55

Meteo

17:00

Biljana za Vas

17:45

Siti M

18:00

Centralni dnevnik

18:30

Ekskluzivno sve u

šest

19:03

Sportisimo, Meteo

19:13

Elif, s.

20:00

Ćerke, s.

21:03

Šifra Despot, s.

22:00

Ja volimHakabis,

ilm

23:40

Zadruga, pregled

dana

00:30

Zadruga, Siti, r.

     

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa:

560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

RUKOMET (Ž)

LIGA ŠAMPIONA

GOST:

ANDREJ

NIKOLAIDIS,

PISAC

EMISIJA

PRENOS

RTCG2 13:50

PRVATV 14:00

RTCG1 01:00

KOŠARKA (M) ABA LIGA

RTCG2 18:50

Partizan - Budućnost

TV PRVA

Pobjeda

Vremenska prognoza

Crna Gora

prognoza za 04. 03. 2018

.

IZLAZAK SUNCA

6.13 sati

ZALAZAK SUNCA

17.36 sati

Ponedjeljak

05. 03. 2018

.

Utorak

06. 03. 2018

.

PROGNOZAVREMENA ZANAREDNE DANE:

Sjutra umjereno do pretežno oblačno, uglavnom u

popodnevnim satima mjestimično kiša, tokom noći

intenzivnije padavine, povremeno pljuskovi i grmljavina.

Vjetar slab do umjeren, u južnim predjelima mjestimično

umjeren do pojačan, istočnih smjerova.

www.meteo.co.me

Temperatura Crna Gora / danas

Andrijevica 2°

Bar

10°

15°

Berane

Bijelo Polje

Budva

15°

Cetinje

Danilovgrad 6°

12°

H. Novi

15°

Kolašin

Kotor

14°

Nikšić

Plav

Plužine

Pljevlja

Podgorica

13°

Rožaje

Šavnik

Tivat

14°

Ulcinj

14°

Žabljak

Min.

Min.

Max.

Max.

Plužine

Žabljak

Šavnik

Nikšić

Danilovgrad

Herceg Novi

Tivat

Kotor

Cetinje

Budva

Bar

Ulcinj

Mojkovac

Kolašin

Podgorica

Bijelo Polje

Rožaje

Berane

Plav

Andrijevica

07:00

Glas Amerike

07:30

Koncert

07:50

Kurs engleskog

jezika

08:00

TV arhiv, r.

09:00

Ciklus emisija

Dragana Radulovića

09:30

Dječje popodne, r.

10:05

Koncert

10:50

Kurs engleskog

jezika

11:00

Koncert

11:15

Vaterpolo - TJL:

Jadran Carine -

Primorac, snimak

12:45

Sportska subota, r.

13:50

Rukomet (ž) - LŠ:

Turinger - Budućnost

15:30

Film

17:15

Pogledi iz domovine,

r.

18:00

Pro il

18:50

Košarka (m) - ABA

liga: Partizan Niš -

Budućnost Voli

21:45

Fudbal -

T.com 1.CL

21:05

Miran čovjek, ilm

23:10

Glas Amerike

23:40

Demencija, ilm

01:00

Rukomet (ž)

- LŠ: Turinger -

Budućnost, snimak

02:30

Košarka (m) - ABA

liga: Partizan Niš

- Budućnost Voli

snimak