Previous Page  31 / 48 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 31 / 48 Next Page
Page Background

31

Pobjeda

Subota, 20. januar 2018.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

TV PRVA

PINKM

ATLAS

TV VIJESTI

TV 777

MBC

TV BUDVA

RTCG SAT

06:00

Budilnik

07:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

11:05

Kad prošetam

CrnomGorom

12:00

Vijesti

12:05

TV arhiv

13:00

Dječje popodne

14:00

Vijesti

14:05

Agrosaznanje, r.

15:50

Mozaiku

17:00

Zapis

17:30

Stižu bebe, r.

18:00

Vijesti

18:10

CFI

19:00

Ukusi jutra

19:15

TV teka

19:20

Lokalni izbori:

Berane i Ulcinj

19:30

Dnevnik 2

20:00

Meso, s.

20:50

The books of knjige

21:30

Sedmi kontinent

21:55

Art

22:25

Lokalni izbori:

Berane i Ulcinj

22:30

Dnevnik 3

22:50

Ljubavni džek pot,

ilm

00:20

Mozaiku, r.

01:20

Zapis, r.

01:50

Stižu bebe, r.

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Film

12:02

Film

14:00

Film

16:00

Živa istina, r.

16:55

DW: Koncert

18:00

Film

20:00

Šourum

20:30

Autošop

21:00

DW: Koncert

22:00

Film

00:00

Šourum

00:30

Autošop

01:00

Repriza programa

07:30

Meridijani, r.

08:00

Koncert

08:30

Kurs engleskog

jezika

09:00

Politički marketing

09:00

Art, r.

09:20

Kurs engleskog

jezika

09:40

Rukomet (m), EP:

Danska - Slovenija, snimak

10:45

Rukomet (m), EP:

Njemačka - Češka,

snimak

12:35

Politički marketing

12:40

Otkrij.me

, r.

13:00

Eurovizion TV, r.

13:30

Košarka (m):

Magazin ABA lige, r.

14:00

Politički marketing

14:00

Stil

14:30

Dosije o Telmi

Džordan, ilm

16:10

Orlovo krilo, ilm

18:05

Rukomet (m), EP:

Švedska - Francuska

20:00

Politički marketing

20:20

Rukomet (m), EP:

Hrvatska -

Norveška

22:15

Pogledi iz

domovine, Ribar i

Bukovica

23:00

Sportska subota

23:40

Glas Amerike

00:10

Stil, r.

00:40

Rukomet (m),

EP: Švedska -

Francuska, snimak

02:00

Rukomet (m),

EP: Hrvatska -

Norveška, snimak

TVVIJESTI 22:30

07:00

Uz jutarnju kafu

09:30

Film za djecu

11:00

Oblačići

11:30

Moda

12:00

Sportske vijesti

12:30

Trijaža

12:55

Kolačići sudbine

13:00

Futsal CG, r.

14:00

Sportski intermeco

14:30

Pokreni posao

15:00

Humoristička serija

15:30

Ekstremno

15:45

Moda

16:00

Dogodilo se

16:15

Top deset

16:30

Zabavni magazin

17:00

Sport info

18:00

Priča dana

18:30

Oblačići

19:00

Aktuelno

19:15

Podgoricom

20:00

Svijet ljepote

20:45

Kolačići sudbine

21:00

Serija

22:00

Aktuelno

00:00

Filmoteka

08:00

Najava programa

08:05

Muzika

08:45

Bez recepta

09:30

Umijeće življenja

10:55

Muzika

11:30

Nas je deset odsto

14:00

Na točkovima

14:55

Video-katalog

15:30

Muzika

16:15

Bez recepta

16:50

Video-katalog

17:30

Na točkovima

18:00

Vijesti, Al Džazira

19:05

Video-katalog

19:30

Lijek iz prirode

07:45

Bioskopske najave

08:00

Dječiji ilm

09:25

Muzički program

10:00

Dječiji Val

11:00

Mediteraneo

12:00

Ritam sporta

13:30

Muzički program

14:00

Perspektiva

15:00

Film

17:00

Serija

18:00

Hrana i vino

18:30

Muzički program

18:45

Bioskopske najave

19:00

Polis

19:35

Muzički program

20:00

I to sam ja

20:30

Muzički program

20:50

Bioskopske najave

21:00

Serija

21:30

Muzički program

22:00

Polis

22:30

Film

00:35

Muzički program

20:10

Kućica u cvijeću

20:40

Muzika

21:00

Umijeće življenja

21:30

Biznis, Al Džazira

22:15

Na točkovima

23:00

Biznis, Al Džazira

23:30

Priče sa Istoka,

Al Džazira

Vremenska prognoza

Temperatura

Crna Gora / danas

Plužine

Šavnik

Nikšić

Danilovgrad

HercegNovi

Tivat

Kotor

Cetinje

Budva

Bar

Ulcinj

Mojkovac

Kolašin

BijeloPolje

Rožaje

Berane

Plav

Andrijevica

Crna Gora

prognoza za 20. 01. 2018

.

IZLAZAK SUNCA

7.07 sati

Andrijevica

Bar

11°

13°

Berane

Bijelo Polje

Budva

11°

14°

Cetinje

Danilovgrad 7°

11°

H. Novi

10°

13°

Kolašin

Kotor

12°

Nikšić

Plav

Plužine

Pljevlja

Podgorica

10°

Rožaje

Šavnik

-1°

Tivat

10°

12°

Ulcinj

10°

12°

Žabljak

-3°

Ponedjeljak

22. 01. 2018

.

Nedjelja

21. 01. 2018

.

PROGNOZAVREMENA ZANAREDNE DANE:

Sjutra pretežno oblačno, povremeno kiša, pljuskovi,

moguća i grmljavina. Na sjeveru snijeg i susnježica, a

u nižim predjelima tokom dana i kiša. U

popodnevnim satima, u južnim i centralnim

predjelima, postepen prestanak padavina. Vjetar

mjestimično umjeren do jak, južni i jugozapadni, u

popodnevnim satima sjeverni i sjeveroistočni,

pojačan i jak, na udare ponegdje i olujne jačine.

www.meteo.co.me

ZALAZAK SUNCA

16.41 sati

07:00

Jutarnji program

11:05

Kad prošetam

CrnomGorom

12:00

Vijesti

12:05

SAT TV

12:30

Muzika

13:05

Pogled s mosta,

pozorišna

redstava

14:30

Dječje popodne

15:05

SAT TV

15:30

Dnevnik 1

16:00

Mozaiku

16:50

Zapis

18:00

Vijesti

FILM

05:45

Čista ljubav, r.

08:00

Istine i laži, r.

09:45

Zvezde Granda, r.

13:00

Tačno jedan

14:00

Stigla vam je

pošta, r.

15:55

Lovci na djeveruše,

ilm

17:50

Lud, zbunjen,

normalan, r.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Urgentni centar, s.

21:00

Zvezde Granda

00:30

Lovci na

djeveruše, r.

02:30

Tačno jedan, r.

PRVATV 15:55

FILM

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa: 560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

18:10

Otkrij.me

19:05

SAT dijaspora

19:30

Dnevnik 2

20:05

Dokumentarna

emisija

21:00

Muzika

21:30

Manastirske riznice

22:15

Muzika

22:30

Dnevnik 3

22:50

SAT TV

23:05

ABS

23:30

Zapis: Etno

zbirka Kuči

00:10

Muzika

01:00

SAT TV, r.

RTCG2 18:05

RUKOMET (M)

EVROPSKO PRVENSTVO

Lovci na

djeveruše

Švedska -

Francuska

08:00

Dobro jutro

11:03

Nautika

11:18

Rez

12:03

Subotompopodne

12:48

Sportisimo

13:18

Siti

13:33

Ekskluzivno

14:03

Pinkove zvezdice, r.

15:33

Turistički

magazin, r.

15:48

Siti

16:06

Elif, s.

16:54

Turistički magazin

18:00

Info dva

18:20

Siti

18:38

Sportisimo

19:03

Magazin in

20:03

Zavjet, s.

21:03

Talac, ilm

23:00

Zadruga, pregled

dana

23:45

Zadruga

04:30

Talac, r.

08:35

Maša i medvjed, s.

09:05

Bejblejd, r.

09:35

Transformersi, r.

10:00

Žogarija

11:05

Život sa morem, r.

12:00

Vijesti

12:05

Meteo

12:06

Direktno, r.

13:20

Za volanom, r.

13:50

Uradi digitalno, r.

14:00

Vijesti

14:07

Re lektor, r.

16:30

Vijesti

16:40

Pčelica

17:45

Kriza, r.

18:30

Vijesti

19:07

Meteo

19:10

Mini serija

20:00

Igraonica, ilm

22:00

Vijesti

22:15

Sport

22:30

Brak preko

interneta, ilm

00:15

Repriza programa

Brak preko

interneta