Table of Contents Table of Contents
Previous Page  66 / 76 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 66 / 76 Next Page
Page Background

Četvrtak, 18. januar 2018.

18

Pobjeda

č

etvrtak

07:00

Dobro jutro

07:20

Siti kids

11:06

Siti kids

12:03

Sportisimo

12:10

Siti

12:35

Premijera

13:03

Zavjet, r.

14:00

Bahar, r.

14:21

Siti

14:36

Premijera

15:30

Info jedan

15:45

Siti

16:00

Paparaco lov

17:00

Elif, r.

17:39

Turistički magazin

18:00

Info dva

18:20

Ekskluzivno

18:30

Sportisimo

18:37

Meteo

19:03

Bahar, s.

20:03

Zavjet, s.

21:00

Izvedi me

22:03

DNK, s.

23:00

Zadruga, pregled

dana

23:45

Zadruga

04:30

Film

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:05

Meteo

10:07

Istanbulska nevjesta, r.

11:15

Velvet, r.

12:00

Vijesti

12:05

Meteo

12:45

Crna ruža, s.

14:00

Vijesti

14:05

Meteo

14:06

Gastro

14:07

Rosela, r.

15:00

Boje dana

15:35

Istanbulska nevjesta, r.

16:30

Vijesti

16:49

Gastro

16:50

Rosela, s.

17:50

Velvet, s.

18:30

Vijesti

19:02

Meteo

19:10

Istanbulska nevjesta, s.

20:00

Načisto

31:15

Serija

22:00

Vijesti

22:13

Meteo

22:15

Sport

22:30

Serija

00:00

Repriza programa

06:00

Sto broj 19, ilm

07:30

Poruka za tebe, ilm

09:20

Pravila ne važe, ilm

11:30

Nevidljivi faktori, ilm

13:35

Pirati sa Kariba:

Prokletstvo Crnog

bisera, ilm

15:55

Čuvari galaksije vol. 2,

ilm

18:10

Bronzana bašta, s.

19:00

Kao prava djevojka II, r.

19:30

Kao prava djevojka II, s.

20:00

Hladna planina, ilm

22:35

Životni put Majka

Nikolsa, ilm

23:50

Pljačkaši, ilm

01:15

Dobro došli u

Zombilend, ilm

02:45

EgzorcizamMoli

Hartli, ilm

04:25

Misterije Hejli Din:

Ubistvo s ljubavlju,

ilm

06:40

TV kalendar

06:55

Dobro jutro, Hrvatska

08:00

Vijesti

10:20

Dr. Bergmann, seoski

liječnik, r.

11:10

Emisija pučke i

predajne kulture

12:00

Dnevnik 1

12:15

Sport

12:23

Zaljubljena u

Ramona, s.

13:10

Dr. Oz

14:00

Sigurno u prometu

14:25

Prometej

15:00

Dobar dan, Hrvatska

16:00

Detektiv Murdoch, s.

16:43

TV kalendar

17:00

Vijesti

17:10

HAK - promet info

17:20

Kod nas doma

18:10

Potjera

19:00

Dnevnik 2

19:47

Tema dana

20:05

Šifra, kviz

20:55

Milijarde, s.

22:00

Otvoreno

22:50

Dnevnik 3

23:05

Sport

23:11

Vijesti iz kulture

23:23

Dobra žena, s.

00:10

Detektiv Murdoch, s.

01:00

Don Matteo, s.

08:30

Crtana serija

08:55

Dok. serija za djecu

09:00

Školski sat

09:30

Dokumentarne

emisije za djecu

09:55

Dokumentarna serija

za djecu

10:00

Dokumentarno -

igrana serija za djecu

10:30

Igrana serija za mlade

11:05

Pozitivno

11:35

Ubojstvo, napisala je, s.

12:30

Hestonova

fantastična jela, s.

13:25

Uzbuna na krstarenju,

ilm

14:55

Dizajn interijera u

rukama amatera, s.

16:00

Regionalni dnevnik

16:45

Dokumentarni

programi o prirodi,

životinjama, putopisi

17:35

U istom loncu

18:25

Stipe u gostima, s.

19:00

Pustolovine Prudence

Petitpas, s.

19:30

Glazbeni spotovi

20:05

Žene, povjerljivo

21:00

Hrvatski ilm

23:00

Zločinački umovi, s.

23:55

Brooklyn 99, s.

00:25

Stipe u gostima, s.

05:30

Budilnik

06:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

10:05

Naučno-obrazovni

program

11:00

Vijesti

11:05

Fore i fazoni

11:30

Meridijani, r.

12:05

Prava žena, r.

13:05

Iz pravog ugla

14:10

Zlatno srce, r.

15:00

Muzika

15:30

Dnevnik

15:50

Ukusi jutra

16:10

Lajmet

16:20

Tajna starogmosta

17:25

Biznis info

17:30

Hronika

18:00

Vijesti

18:30

Zlatno srce, s.

19:15

Da li znate

19:30

Dnevnik

20:05

TVmagazin

20:35

Globus

21:00

Djevojke iz fabrike

bombi, s.

22:30

Dnevnik 3

23:05

Birmingemska banda, s.

23:50

Sa koncertnih

podijuma

06:15

Čista ljubav, r.

07:00

Jutro sa Iris

09:00

Praktična žena, r.

10:00

Zaljubljeni neženja, r.

10:30

Brusko, r.

11:15

Sinđelići, r.

12:00

Istine i laži, r.

13:00

Tačno jedan

13:50

Vesele sedamdesete, r.

15:00

Brusko, s.

16:00

Lud, zbunjen,

normalan, s.

16:30

Praktična žena

17:25

Zaljubljeni neženja, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Vesele sedamdesete, s.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Čista ljubav, s.

21:05

Istine i laži, s.

22:00

Vjenčanje godine, ilm

23:35

Noćni žurnal

00:00

Balkanska ma ija, r.

00:45

Lud, zbunjen,

normalan, r.

01:15

Ekskluziv, r.

01:30

Tačno jedan, r.

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Best of 2006/16

11:00

Best of 2006/16

12:00

Film

14:00

Film

16:00

Best of 2006/16

18:00

Film

17:00

Best of 2006/16

20:00

Film

22:00

Film

00:00

Best of 2006/16

01:00

Repriza programa

06:36

Slagalica

06:55

Datum

07:01

Verski kalendar

07:12

Opšteobrazovni

program, r.

08:00

Crtani ilm

09:58

Mali dnevnik

10:30

Emisija iz ekologije

11:00

Kineski dokumentarni

ilm

11:50

Zabavni program

12:35

TVmreža

13:00

Trezor, r.

14:00

TV lica

15:00

Školski program

15:25

Naučni program

15:50

Narodni muzej,

svedok vremena

15:55

Mali dnevnik, r.

16:00

Tvin piks, r.

16:55

Grozd

17:25

Lov i ribolov

17:55

Odbojka, prenos

20:05

Srpski junaci srednjeg

veka

20:30

Dok. program

21:00

Tvin piks, s.

21:50

Voleo bih da sam

ovde, ilm

23:35

Putopisi o lepoti

00:30

Iza horizonta, r.

01:25

Tako stoje stvari, r.

06:05

Jutarnji program

08:00

Jutarnji dnevnik

09:05

Diplomci, r.

10:00

Tako stoje stvari

12:00

Dnevnik

12:15

Sportski dnevnik

12:25

Vreme i stanje na

putevima

12:30

Kulturni dnevnik, r.

12:45

Mornarički istražitelji, r.

13:30

Ekskluzivno, r.

14:00

Moja lepa Srbija

14:00

Sasvimprirodno, r.

15:00

Ovo je Srbija

16:00

Porodično blago, r.

17:00

Dnevnik RT Vojvodina

17:20

Šta radite, bre

17:42

Beogradska hronika

18:25

Okomagazin

19:00

Slagalica

19:30

Dnevnik

20:05

Porodično blago, s.

21:00

Da, možda, ne

22:00

Katanac za bol, ilm

00:15

Vesti

00:20

Kulturni dnevni, r.

06:00

Moderna porodica, r.

06:25

Moderna porodica, r.

06:50

Bez ljutnje, molim, r.

07:15

Bez ljutnje, molim, r.

07:40

Vodič kroz život

Kupera Bareta, r.

08:05

Havaji 5 0, r.

09:00

Havaji 5 0, r.

09:55

Simpsonovi, r.

10:50

Mornarički istražitelji, r.

11:40

Mornarički istražitelji, r.

12:25

Oliver Tvist, r.

14:05

Vodič kroz život

Kupera Bareta, r.

14:30

Havaji 5 0, s.

15:20

Havaji 5 0, s.

16:10

Bezvremeni, r.

17:00

Moderna porodica, r.

17:25

Moderna porodica, r.

17:50

Simpsonovi, r.

18:15

Simpsonovi, s.

18:40

Simpsonovi, s.

19:10

Mornarički istražitelji, s.

20:05

Mornarički istražitelji, s.

21:00

Nadareni, s.

22:00

Dosije Iks, s.

22:55

Bezvremeni, s.

23:50

Moderna porodica, s.

RTCG1

RTS 1

PINKM

HBO

ATLAS

HRT 1

VIJESTI

HRT2

RTCG2

RTS2

TVPRVA

FOX

HRT1

20:55

07:00

Glas Amerike

07:30

Meridijani, r.

08:00

Dječji program

09:55

Dokumentarni serijal

za djecu

10:20

Kurs engleskog jezika

10:30

Likovna umjetnost

11:00

Tajna starogmosta, r.

11:55

Kurs engleskog jezika

12:00

Rukomet (m) – EP -

snimak

13:30

Rukomet (m) - EP -

snimak

15:00

Rukomet (m) - EP

snimak

16:30

Stil, r.

17:05

Dok. emisija

17:45

Otkrij.me

18:00

Eurovizion tv

18:30

Kulinarska putovanja

19:00

Fore i fazoni

20:10

Dokumentarni serijal

21:00

Biblija, s.

22:00

Tajna starogmosta, r.

23:00

Glas Amerike

23:30

Film

01:15

Otkrij.me

SERIJA

Kompleksna TV drama prikazuje

igrarije u svijetu njujorških visokih

inansija. Izvanredni državni tužilac

Čak Rouds i magnat hedž fondova

Bobi Eks Ekselrod ulaze u opasnu

igru sa milijarderskimulozima, u

kojoj pobjednik odnosi sve. Igraju

Pol Đamati i Dejmijan Luis.

Milijarde