Table of Contents Table of Contents
Previous Page  65 / 76 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 65 / 76 Next Page
Page Background

17

Četvrtak, 18. januar 2018.

Pobjeda

06:00

Dobro jutro Crna Goro,

vijesti svakog sata

10:05

Naučno–obrazovni

program

11:00

Vijesti

11:05

Fore i fazoni

11:30

Indeks, r.

12:05

Prava žena, r.

13:00

Vijesti

13:05

Dokumentarna

emisija, r.

14:00

Vijesti

14:10

Dokumentarni serijal

14:40

Obrazovna emisija

15:30

Dnevnik

15:50

Ukusi jutra

16:20

Lajmet, vijesti na

albanskom

16:30

Tajna starogmosta, s.

17:30

CrnomGorom,

hronika

18:00

Vijesti

18:30

Zlatno srce, s.

19:30

Dnevnik

20:00

Iz pravog ugla

21:00

Art

21:30

Djevojke iz fabrike

bombi, s.

22:30

Dnevnik 3

23:05

Birmingemska banda, s.

00:05

Meridijani

00:25

CrnomGorom,

hronika, r.

07:00

Dobro jutro

07:20

Siti kids

11:06

Siti kids

12:03

Sportisimo

12:10

Siti

12:25

Premijera

13:03

Zavjet, r.

14:00

Bahar, r.

14:39

Siti

14:54

Premijera

15:30

Info jedan

15:45

Siti

16:00

Kuća od srca, r.

16:51

Elif, s.

17:35

Turistički magazin

18:00

Info dva

18:20

Ekskluzivno

18:30

Meteo

18:33

Sportisimo

19:03

Bahar, s.

20:00

Zavjet, s.

21:00

Film

22:03

Paparaco lov

22:48

Zadruga, pregled

dana

23:33

Zadruga

04:06

Ekskluzivno, r.

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:05

Meteo

10:07

Istanbulska nevjesta, r.

11:15

Velvet, r.

12:00

Vijesti

12:45

Crna ruža, s.

14:00

Vijesti

14:05

Meteo

14:06

Gastro

14:07

Rosela, r.

15:00

Boje dana

15:35

Istanbulska nevjesta, r.

16:30

Vijesti

16:49

Gastro

16:50

Rosela, s.

17:30

M:tech

17:50

Velvet, s.

18:30

Vijesti

19:02

Meteo

19:10

Istanbulska nevjesta, s.

20:00

Dnevnica

21:00

Serija

22:00

Vijesti

22:13

Meteo

22:15

Sport

22:30

Serija

00:00

Repriza programa

07:00

Glas Amerike

07:30

Muzika

08:00

Dječji program

10:20

Kurs engleskog jezika

10:30

Likovna umjetnost,

obrazovna emisija

11:00

Tajna starogmosta, s.

12:00

Biblija, r.

13:00

Kurs engleskog jezika

13:10

Rukomet (m) - EP -

snimak

14:30

Rukomet (m) - EP -

snimak

16:00

Rukomet (m) – EP -

direktno

17:45

Ciklus emisija

Dragana Radulovića

18:15

Rukomet (m) - EP -

direktno

20:00

Dok. emisija

20:30

Rukomet (m) – EP -

direktno

22:00

Tajna starogmosta, r.

23:00

Glas Amerike

23:30

Likovna umjetnost

00:00

Rukomet(m) – EP -

snimak

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Best of 2006/16

11:00

Best of 2006/16

12:00

Film

14:00

Film

16:00

Best of 2006/16

18:00

Film

17:00

Best of 2006/16

20:00

Film

23:00

Film

00:00

Best of 2006/16

01:00

Repriza programa

08:29

Juhuhu

08:30

Artur, s.

08:55

Braća, s.

09:00

Školski sat

09:30

Čudesne pustolovine

Julesa Vernea, s.

10:00

Degrassi, s.

10:30

Vremeplov, s.

11:05

Luka i prijatelji

11:35

Ubojstvo, napisala je, s.

12:30

Hestonova nemoguća

misija, s.

13:25

Obiteljski igrani ilm

14:55

Dizajn interijera u

rukama amatera, s.

16:00

Regionalni dnevnik

16:45

Dokumentarni

programi o prirodi,

životinjama, putopisi

17:30

Odbojkaški Kup

Hrvatske - inale

(m): Mladost Ribola

Kaštela - Rijeka

19:00

Kronike Matta

Hattera, s.

20:05

Vjerujemu anđele, s.

20:45

Glazba, glazba

21:00

Slutnja, ilm

22:40

Zločinački umovi, s.

23:35

Brooklyn 99, s.

00:05

Seks i grad, r.

00:35

Kisela faca, ilm

06:55

Dobro jutro, Hrvatska

07:00

Vijesti

10:20

Dr. Bergmann, seoski

liječnik, s.

11:10

Eko zona

12:00

Dnevnik 1

12:15

Sport

12:20

Klinika, sponzorirana

emisija

12:25

Zaljubljena u

Ramona, s.

13:10

Dr. Oz

14:00

Potrošački kod

14:25

Pogled preko granice

15:00

Dobar dan, Hrvatska

15:55

Dr. Blake Mysteries, s.

17:00

Vijesti

17:20

Kod nas doma

18:10

Potjera

19:00

Dnevnik 2

19:47

Tema dana

20:05

Mijenjamo svijet, dok.

ilm

20:58

Dhruv Baker: Iz

Hrvatske s ljubavlju,

dok serija

21:28

Pola ure kulture

22:00

Otvoreno

22:50

Dnevnik 3

23:25

Nijanse plave, s.

00:05

Dr. Blake Mysteries, s.

00:53

Don Matteo, s.

06:00

Moderna porodica, r.

06:25

Moderna porodica, r.

06:50

Bez ljutnje, molim, r.

07:15

Bez ljutnje, molim, r.

07:40

Sirene, r.

08:05

Havaji 5 0, r.

09:00

Havaji 5 0, r.

09:55

Simpsonovi, r.

10:50

Mornarički istražitelji, r.

11:40

Mornarički istražitelji, r.

13:15

Amerikanci, r.

14:05

Sirene, s.

14:30

Havaji 5 0, s.

15:20

Havaji 5 0, s.

16:10

Bezvremeni, r.

17:00

Moderna porodica, r.

17:25

Moderna porodica, r.

17:50

Simpsonovi, r.

18:15

Simpsonovi, s.

18:40

Simpsonovi, s.

19:10

Mornarički istražitelji, s.

20:05

Mornarički istražitelji, s.

20:55

Tor: Mračni svijet, ilm

23:05

Bezvremeni, s.

23:50

Moderna porodica, s.

06:00

Srednjoškolski

ljubavnik, ilm

07:25

Vajs, specijalna

reportaža: Podijeljena

kuća, ilm

08:35

Legenda o jezeru, ilm

10:25

Iks men: Apokalipsa,

ilm

12:45

Sto broj 19, ilm

14:10

Kapital, ilm

15:50

Milijarde II, s.

16:45

Milijarde II, s.

17:50

Pravila ne važe, ilm

20:00

Nevidljivi faktori, ilm

22:05

Barut, s.

23:10

Pad viteza, s.

23:55

Zabava viršli, ilm

01:25

Svršetak svijeta, ilm

03:15

Državljanin, ilm

05:00

Upozorenje: Ovaj lijek

može da vas ubije,

ilm

06:05

Jutarnji program

08:00

Jutarnji dnevnik

08:30

Jutarnji program

09:00

Diplomci, r.

09:45

Gastronomad

10:00

Tako stoje stvari

12:00

Dnevnik

12:15

Sportski dnevnik

12:30

Kulturni dnevnik

12:45

Mornarički istražitelji, r.

13:30

60 najlepših narodnih

pesama

14:45

Pozorište u kući, r.

15:15

Ovo je Srbija

16:00

Porodično blago, r.

17:00

Dnevnik RT Vojvodina

17:20

Šta radite, bre

17:42

Beogradska hronika

18:25

Oko

19:00

Slagalica

19:30

Dnevnik

20:05

Porodično blago, s.

21:05

Nemoguće bekstvo,

ilm

22:45

Dnevnik

23:05

Kulturni dnevnik

23:20

Sportski dnevnik

23:30

Mornarički istražitelji, s.

00:15

Vesti

00:20

Kulturni centar

01:15

60 najlepših narodnih

pesama, r.

06:26

Slagalica

06:43

Datum

06:49

Verski kalendar

07:00

Opšteobrazovni

program

07:30

Kolariću Paniću, r.

08:00

Crtani ilm

08:07

Crtani ilmovi, r.

09:55

Mali dnevnik

10:05

Kako se kalio čovek, r.

10:35

Naučni intervju

11:00

Kineski dokumentarni

ilm

11:50

Zabavni program

12:30

E TV

13:00

Trezor

14:00

Potera

15:00

Kako se kalio čovek 2, r.

15:25

Opšteobrazovni

program, r.

15:50

Narodni muzej,

svedok vremena

15:55

Mali dnevnik, r.

16:00

Tvin piks, r.

16:50

U svetu

18:05

Rukomet, prenos

20:00

Emisija iz kulture

21:00

Tvin piks, s.

21:50

Muzički program

22:20

Džejmstaun, s.

23:10

Rukomet: snimak

00:50

Tako stoje stvari, r.

Srijeda

HBO

23:55

FILM

RTCG1

RTS 1

PINKM

HBO

ATLAS

HRT 1

VIJESTI

HRT2

RTCG2

RTS2

TVPRVA

FOX

06:15

Čista ljubav, r.

07:00

Jutro sa Iris

09:00

Praktična žena, r.

10:00

Zaljubljeni neženja, r.

10:30

Brusko, r.

11:15

Sinđelići, r.

12:00

Istine i laži, r.

13:00

Tačno jedan

13:50

Vesele sedamdesete, r.

15:00

Brusko, s.

16:00

Lud, zbunjen,

normalan, s.

16:30

Praktična žena

17:30

Zaljubljeni neženja, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Vesele sedamdesete, s.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Čista ljubav, s.

21:05

Istine i laži, s.

21:50

Pod suncemToskane,

ilm

23:45

Noćni žurnal

00:15

Balkanska ma ija, s.

01:00

Ekskluziv

01:15

Tačno jedan, r.

02:00

Noćni žurnal, r.

U superzabavnom animiranom

ilmu za odrasle, viršla vodi grupu

proizvoda iz supermarketa u potra-

gu za istinomo njihovompostojanju

i onome što ih čeka nakon što ih

neko od kupaca izabere i odnese iz

prodavnice.

Zabava

viršli