Table of Contents Table of Contents
Previous Page  64 / 76 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 64 / 76 Next Page
Page Background

Četvrtak, 18. januar 2018.

16

Pobjeda

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Best of 2006/16

11:00

Best of 2006/16

12:00

Film

14:00

Film

16:00

Best of 2006/16

18:00

Film

17:00

Best of 2006/16

20:00

Film

22:00

Film

00:00

Best of 2006/16

01:00

Repriza programa

07:00

Dobro jutro

07:20

Siti kids

11:06

Siti kids

12:03

Sportisimo

12:10

Siti

12:28

Premijera

13:03

Zavjet, r.

14:00

Bahar, r.

14:30

Siti

14:45

Premijera

14:56

Meteo

15:30

Info jedan

15:45

Siti

16:00

Biljana za vas

17:03

Elif, s.

17:35

Turistički magazin

18:00

Info dva

18:20

Ekskluzivno

18:30

Sportisimo

18:37

Meteo

19:03

Bahar, s.

20:00

Zavjet, s.

21:00

Kuća od srca

22:33

Amidži šou

00:00

Zadruga, pregled dana

00:45

Zadruga

04:12

Ekskluzivno, r.

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:05

Meteo

10:07

Istanbulska nevjesta, r.

11:15

Velvet, r.

12:00

Vijesti

12:05

Meteo

12:07

Uradi digitalno, r.

12:45

Crna ruža, s.

14:00

Vijesti

14:05

Meteo

14:06

Gastro

14:07

Rosela, r.

15:00

Boje dana

15:35

Istanbulska nevjesta, r.

16:30

Vijesti

16:48

Meteo

16:49

Gastro

16:50

Rosela, s.

17:40

Velvet, s.

18:30

Vijesti

19:07

Meteo

19:10

Istanbulska nevjesta, s.

20:00

Re lektor

21:15

Serija

22:00

Vijesti

22:13

Meteo

22:15

Sport

22:30

Serija

00:15

Repriza programa

06:00

Štrumpfovi: Skriveno

selo, ilm

07:30

Lava, ilm

07:40

Žena i muž, ilm

09:25

Maza i Lunja, ilm

10:40

Diznijevi

kratkometražni

ilmovi III, ilm

11:10

Đavo i duboko plavo

more, ilm

13:00

Srednjoškolski

ljubavnik, ilm

14:25

Vensan, ilm

16:30

Razvod II, s.

17:00

Gluvarenje II, s.

17:35

Iks men: Apokalipsa,

ilm

20:00

Britanija, s.

21:15

Čopor II, s.

22:15

Rušenje, ilm

23:55

Lijek protiv zdravlja,

ilm

02:20

Podzemni svijet:

Krvavi ratovi, ilm

03:55

Holivud na snimanju

XV, r.

04:25

Detektivka iz pekare:

Samo deserti, ilm

06:40

TV kalendar

07:10

Dobro jutro, Hrvatska

10:20

Dr. Bergmann, seoski

liječnik, r.

11:10

Glas domovine

11:35

Informativka

11:43

TV kalendar

12:00

Dnevnik 1

12:15

Sport

12:18

Vrijeme

12:20

Klinika, sponzorirana

emisija

12:23

Zaljubljena u

Ramona, s.

13:10

Dr. Oz

14:00

Znanstveni krugovi

14:25

Zdrav život

15:55

Dr. Blake Mysteries, r.

16:43

TV kalendar

17:00

Vijesti

17:10

HAK - promet info

17:20

Kod nas doma

18:10

Potjera

19:00

Dnevnik 2

19:47

Tema dana

20:05

U svom ilmu

21:00

Invazija na Zemlju, s.

22:00

Otvoreno

22:50

Dnevnik 3

23:25

Nijanse plave, s.

00:05

Dr. Blake Mysteries, r.

00:53

Don Matteo, s.

08:29

Juhuhu

08:30

Artur, s.

08:55

Medvjedići, s.

09:30

Čudesne pustolovine

Julesa Vernea, s.

10:00

Degrassi, s.

10:30

Vremeplov, s.

11:05

(Re)kreativac

11:35

Ubojstvo, napisala je, s.

12:30

Hestonova nemoguća

misija, s.

13:25

Vještice blizanke, ilm

14:55

Dizajn interijera u

rukama amatera, s.

16:00

Regionalni dnevnik

16:45

Dokumentarni

programi o prirodi,

životinjama, putopisi

17:40

Schladming: Svjetski

skijaški kup (m) -

noćni slalom

18:25

Stipe u gostima, s.

19:00

Kronike Matta

Hattera, s.

20:05

Koktel-bar

21:00

Gri in i Phoenix, ilm

22:45

Schladming: Svjetski

skijaški kup (m) -

noćni slalom, snimka

23:40

Zločinački umovi, s.

00:35

Brooklyn 99, s.

01:05

Stipe u gostima, r.

06:00

Moderna porodica, r.

06:25

Moderna porodica, r.

06:50

Bez ljutnje, molim, r.

07:15

Bez ljutnje, molim, r.

07:40

Sirene, r.

08:05

Havaji 5 0, r.

09:00

Havaji 5 0, r.

09:55

Simpsonovi, r.

10:50

Mornarički istražitelji, r.

11:40

Mornarički istražitelji, r.

12:25

Istražitelji iz Majamija, r.

13:15

24: Nasljeđe, r.

14:05

Sirene, r.

14:30

Havaji 5 0, r.

15:20

Havaji 5 0, s.

16:10

Bezvremeni, r.

17:10

Moderna porodica, s.

17:35

Moderna porodica, s.

18:05

Simpsonovi, s.

18:35

Simpsonovi, s.

19:10

Mornarički istražitelji, s.

20:05

Mornarički istražitelji, s.

21:00

Istražitelji iz Majamija, s.

22:00

Atentat na Đanija

Versaćea, Američka

krimi priča

22:55

Bezvremeni, s.

23:50

Moderna porodica, s.

06:24

Slagalica

06:44

Datum

06:49

Verski kalendar

07:00

Opšteobrazovni

program, r.

07:29

Školski program

08:00

Crtani ilm

09:00

Crtani ilm

09:54

Mali dnevnik

10:05

Sutra sam ja

10:30

Emisija iz ekologije

11:00

Kineski dokumentarni

ilm

12:00

Muzički program

12:30

Trag

13:00

Trezor

14:00

Znanje imanje

15:00

Sutra sam ja, školski

program

15:25

Emisija iz ekologije

15:55

Mali dnevnik

16:00

Rezervisano vreme

16:50

Pesma sa Kumbare,

ilm

18:30

Dok. program

19:00

Emisija iz kulture

20:00

Kineski dok. program

21:00

Tvin piks, s.

22:00

Srpska ekonomija

22:30

Džejmstaun, s.

23:30

Muzički program

00:30

Tako stoje stvari, r.

06:05

Jutarnji program

08:00

Jutarnji dnevnik

08:30

Jutarnji program

09:05

Diplomci, r.

10:00

Tako stoje stvari

12:00

Dnevnik

12:15

Sportski dnevnik

12:25

Vreme i stanje na

putevima

12:45

Mornarički istražitelji, r.

13:30

Građanin

14:00

Od zlata jabuka

14:30

Pozorište u kući, r.

15:10

Ovo je Srbija

16:00

Porodično blago, r.

17:00

Dnevnik RT Vojvodina

17:20

Šta radite, bre

17:42

Beogradska hronika

18:25

Okomagazin

19:00

Slagalica

19:22

Vreme

19:30

Dnevnik

20:00

Loto

20:10

Porodično blago, s.

21:10

Upitnik

22:05

Prodata, ilm

23:45

Dnevnik

00:05

Kulturni dnevnik

00:20

Sportski dnevnik

00:30

Mornarički istražitelji, s.

05:30

Budilnik

06:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

10:05

Naučno-obrazovni

program

11:05

Fore i fazoni

11:30

Meridijani, r.

12:05

Prava žena, r.

13:05

Replika, r.

14:00

Vijesti

14:30

Zlatno srce, r.

15:30

Dnevnik

15:50

Ukusi jutra

16:20

Lajmet, vijesti na

albanskom

16:30

Tajna starogmosta, r.

17:30

CrnomGorom,

hronika

18:00

Vijesti

18:30

Zlatno srce, s.

19:15

Istorijski album

19:30

Dnevnik

20:05

Dok. emisija

21:00

Dokumentarni serijal

21:35

Glasonoše, dramski

program

22:00

SAT TV

22:30

Dnevnik 3

22:50

Sportski dnevnik

23:05

Birmingenska banda, s.

00:05

Obrazovna emisija

00:35

Koncert

07:00

Glas Amerike

07:30

Meridijani

08:00

Dječji program

09:55

Dokumentarni serijal

za djecu

10:20

Kurs engleskog jezika

10:30

Likovna umjetnost

11:00

Tajna starogmosta, r.

11:50

Kurs engleskog jezika

12:00

Biblija, r.

13:00

Rukomet (m) - EP -

snimak

14:30

Kurs engleskog jezika

14:40

Rukomet (m) - EP -

snimak

16:00

Replika, r.

17:45

Fleš sport

18:15

Rukomet (m) - EP -

direktno

19:45

Likovna umjetnost

20:20

Rukomet (m) - EP -

direktno

22:10

Biblija, s.

23:00

Tajna starogmosta, r.

00:00

Glas Amerike

00:30

Rukomet (m) - EP -

snimak

06:15

Čista ljubav, r.

07:00

Jutro sa Iris

09:00

Praktična žena, r.

10:00

Zaljubljeni neženja, r.

10:30

Brusko, r.

11:15

Udar ljubavi, r.

13:00

Tačno jedan

13:50

Ukrštene riječi, r.

15:00

Brusko, s.

16:00

Lud, zbunjen,

normalan, s.

16:30

Praktična žena

17:25

Zaljubljeni neženja, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Vesele sedamdesete, s.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Čista ljubav, s.

21:00

Istine i laži, s.

21:00

Nikad nije kasno

23:50

Noćni žurnal

00:15

Balkanska ma ija, s.

01:00

Vesele sedamdesete, r.

02:00

Ekskluziv, r.

utorak

FOXTV

22:00

SERIJA

Druga sezona nagrađivane anto-

logijske serije „Američka krimi

priča“ fokusirana je na ubistvo

čuvenog italijanskogmodnog

kreatora Đanija Versaćea, za čiji

se život i smrt i dan-danas vežu

mnoge kontroverze. Igraju Edgar

Ramirez, Penelopa Kruz, Riki

Martin...

RTCG1

RTS 1

PINKM

HBO

ATLAS

HRT 1

VIJESTI

HRT2

RTCG2

RTS2

TVPRVA

FOX

Atentat na

Đanija Versaćea