Table of Contents Table of Contents
Previous Page  62 / 76 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 62 / 76 Next Page
Page Background

Četvrtak, 18. januar 2018.

14

Pobjeda

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

DW: Koncert

11:00

Šourum

11:30

Autošop

12:00

Film

14:00

Film

16:00

Šourum

16:30

Autošop

16:55

DW: Koncert

18:00

Film

19:50

Best of 2006/16

21:00

DW: Koncert

22:00

Film

00:00

Best of 2006/16

01:00

Repriza programa

07:00

Dobro jutro

11:44

Siti

12:03

I love my car

12:50

Sportisimo

13:03

Ja to tako

13:48

Meteo

14:00

Premijera Vikend

specijal

16:03

Siti

16:30

Biljana za vas

18:00

Info dva

18:20

Ekskluzivno

18:50

Sportisimo

19:10

Meteo

19:13

Elif, s.

20:00

Zavjet, s.

21:03

Mali Menhetn, ilm

23:00

Zadruga, pregled

dana

23:45

Zadruga uživo

07:00

Maša i medvjed, s.

07:25

Prodavnica najmanjih

ljubimaca, s.

07:30

Invizimals, s.

08:00

Transformersi, s.

08:15

Pčelica, r.

09:00

Bejblejd, s.

09:25

Gastro

09:30

Velvet, r.

12:00

Vijesti

12:06

Velvet, r.

13:10

Umreži, r.

13:35

M:tech, r.

14:00

Vijesti

14:05

Meteo

14:07

Načisto, r.

15:10

Dokumentarni

program

15:40

Život sa morem

16:30

Vijesti

16:40

Za volanom

17:20

Dnevnica, r.

18:30

Vijesti

19:10

Mini serija

20:00

Direktno

21:15

Britanija je velika, dok.

serijal

21:25

Umreži, dok. specijal

22:00

Vijesti

22:15

Sport

22:30

Igraonica, r.

00:00

Repriza programa

06:00

Majstor laži, ilm

08:10

Djeca špijuni 3D:

Završna igra, ilm

09:35

Olafova zaleđena

avantura, ilm

10:00

Avanture ajkule

dječaka i lava

djevojčice, ilm

11:35

Poruka za tebe, ilm

13:25

Društvena mreža, ilm

15:25

Posljednji lovac na

zmajeve, ilm

17:10

Pirati sa Kariba: Na

kraju svijeta, ilm

20:00

Nevidljivi faktori, ilm

22:10

Kraljev izbor, ilm

00:25

Pljačka u Haton

Gardenu, ilm

02:00

Grad grijeha, ilm

04:05

Sirena za uzbunu, ilm

06:45

Havaji 5 0, r.

07:30

Havaji 5 0, r.

08:20

Kasl, r.

09:10

Kasl, r.

10:00

Bouns, r.

10:50

Bouns, r.

11:40

Bouns, r.

12:30

Odiseja, r.

14:15

Tor: Mračni svijet, r.

16:20

Simpsonovi, s.

16:45

Simpsonovi, s.

17:15

Kasl, s.

18:10

Kasl, s.

19:05

Orvil, s.

20:00

Nadareni, s.

21:00

Ja sam četvrti, ilm

23:05

Ti si moj porok, s.

23:30

Soj, s.

08:23

Juhuhu

08:30

Izbavitelji, animirani

ilm

10:20

Kitzbuhel: Svjetski

skijaški kup (m) -

slalom

11:25

Luka i prijatelji

11:55

Dobar, bolji, najbolji

12:55

Sjedni, odličan

13:25

Kitzbuhel: Svjetski

skijaški kup (m) -

slalom

14:20

Vrtlarica

14:50

A strana

16:35

(Re)kreativac

17:00

Kratki dokumentarni

ilm

17:15

Hokej, EBEL liga:

Medveščak - Znojmo,

emisija

17:30

Hokej, EBEL liga:

Medveščak - Znojmo

19:45

Hokej, EBEL liga:

Medveščak - Znojmo,

emisija

20:05

Viktorija, s.

20:51

Glazba, glazba

21:00

Ponoćna utrka, ilm

23:05

GrahamNorton i gosti

23:55

Kurt Cobain: Montage

of Heck, dok. ilm

02:00

Seks i grad, r.

07.59

TV kalendar

08.15

Ruby Gentry, ilm

09.40

Biblija

09.50

Portret Crkve i mjesta

10.00

Sveti Đurđ - misa

11.07

Pozitivno

12.00

Dnevnik 1

12.20

HAK - promet info

12.30

Plodovi zemlje

13.25

Rijeka: More

14.00

Nedjeljomu dva

15.05

Mir i dobro

15.40

Jimmy, dok. ilm

16:30

Sigurno u prometu

16:35

Bonton

17:00

Vijesti

17:15

HAK - promet info

17:25

Holliday Engagement,

ilm

19:00

Dnevnik 2

19:44

Vrijeme

20:00

Loto 6/45

20:05

Ko te šiša, s.

20:40

Mistika uspjeha, dok.

serija

21:40

Nova prapovijest, s.

22:35

Dnevnik 3

22:50

Sportske vijesti

23:03

Vijesti iz kulture

23:15

Crna nedjelja, ilm

01:35

Nedjeljomu dva

02:30

Strani igrani ilm

06:20

Zvezde Granda

special, r.

08:50

Zbrka u sudnici, ilm

10:20

Crtani ilm

11:35

Vrele gume

12:00

Nikad nije kasno, r.

14:00

Živa istina

15:00

Zvezde Granda

specijal

17:45

Ekskluziv

18:15

Lud, zbunjen,

normalan, r.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Urgentni centar, s.

21:00

Armagedon, ilm

23:45

Ekskluziv, r.

00:15

Živa istina, r.

01:15

Zbrka u sudnici, r.

02:45

Urgentni centar, r.

06:00

Budilnik

07:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

11:00

Agrosaznanje, r.

12:00

Vijesti

12:10

ABS, r.

12:40

Stil

13:10

Zapis, r.

14:00

Vijesti

14:05

CFI

15:05

Ukusi jutra

15:30

Dnevnik 1

16:00

NVO

16:25

Putevi života

16:50

Regionalna mreža

17:20

Mostovi

18:00

Vijesti

18:10

Savore

18:25

Art, r.

19:15

TV teka

19:20

Politički marketing

19:30

Dnevnik 2

20:00

Studio

20:30

Rukomet (m): EP -

prenos

22:30

Dnevnik 3

22:50

Sportski dnevnik

23:10

Napad na policijsku

stanicu, f.

00:40

Savore, r.

01:05

NVO, r.

01:30

Putevi života, r.

07:00

Glas Amerike

07:30

Koncert

08:00

TV arhiv

09:00

Ciklus emisija

Dragana Radulovića, r.

09:30

Dječje popodne, r.

10:00

CFI

10:50

Kurs engleskog jezika

11:00

Rukomet (m) - snimak

12:15

Rukomet (m) - snimak

13:30

Sportska subota, r.

14:30

Film

16:00

ABS

16:30

Indeks, r.

17:00

Meso, r.

18:05

Rukomet (m) - EP -

direktno

19:00

Košarka (m) – ABA

liga – Budućnost

Voli – Olimpija Petrol,

direktno

21:00

Film

00:45

Rukomet (m) - snimak

07:25

Slagalica

07:44

Datum

07:50

Verski kalendar

08:00

Crtani ilm

10:00

E TV

10:30

Od zlata jabuka

11:00

Školski program

11:30

Verski mozaik Srbije

12:00

Klizanje: EP

14:30

Verski mozaik Srbije

15:10

Sve boje života

15:35

Narodni muzej,

svedok vremena

15:40

Ekskluzivno

16:10

Snovi, život, smrt

Filipa Filipovića, ilm

17:55

Odbojka (ž): PS:

Jedinstvo - Železničar

19:50

Medaljon sa tri srca,

ilm

22:00

Džejmstaun, s.

22:50

Invazija trećih bića,

ilm

00:45

Klizanje: EP, r.

06:05

Jutarnji program

08:00

Jutarnji dnevnik

09:00

Vesti

09:06

Žikina šarenica

12:00

Znanje imanje

13:00

Dnevnik

12:15

Sportski dnevnik

12:25

Vreme i stanje na

putevima

12:30

Balkanskomulicom

13:35

SAT

14:30

Gastronomad

14:45

Vesti

14:55

Potera

16:00

Porodično blago, r.

17:00

Najlepših narodnih

pjesama

18:27

Sasvimprirodno

19:00

Slagalica

19:30

Dnevnik

20:05

Porodično blago, s.

21:05

Luda noć

22:30

Dnevnik

22:50

Vikinzi, s.

23:35

Velika iluzija

00:05

Vesti

PRVATV

14:00

nedjelja

EMISIJA

RTCG1

RTS 1

PINKM

HBO

ATLAS

HRT 1

VIJESTI

HRT2

RTCG2

RTS2

TVPRVA

FOX

Ove sedmice u „Živoj istini“

gostuje sportski menadžer

Miodrag Miško Ražnatović.

Sa njim će razgovarati ured-

nik emisije Darko Šuković.

Živa istina