Table of Contents Table of Contents
Previous Page  61 / 76 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 61 / 76 Next Page
Page Background

13

Četvrtak, 18. januar 2018.

Pobjeda

subota

08:00

Dobro jutro

08:43

Siti kids

11:03

Nautika

11:18

Rez

12:03

Subotompopodne

12:48

Sportisimo

13:03

Turistički magazin, r.

13:18

Siti

13:33

Ekskluzivno

14:03

Pinkove zvezdice, r.

15:33

Turistički magazin, r.

15:48

Siti

16:03

Meteo

16:06

Elif, s.

16:54

Turistički magazin

18:00

Info dva

18:20

Siti

18:35

Meteo

18:38

Sportisimo

19:03

Magazin in

20:03

Zavjet, s.

21:03

Talac, ilm

23:00

Zadruga, pregled

dana

23:45

Zadruga

04:30

Talac, r.

07:00

Pčelica, r.

07:30

Prodavnica najmanjih

ljubimaca, r.

08:35

Maša i medvjed, s.

09:05

Bejblejd, r.

09:35

Transformersi, r.

10:00

Žogarija

11:05

Život sa morem, r.

12:00

Vijesti

12:05

Meteo

12:06

Direktno, r.

13:20

Za volanom, r.

13:50

Uradi digitalno, r.

14:00

Vijesti

14:05

Meteo

14:07

Re lektor, r.

16:30

Vijesti

16:38

Meteo

16:40

Pčelica

17:45

Kriza, r.

18:30

Vijesti

19:07

Meteo

19:10

Mini serija

20:00

Igraonica, ilm

22:00

Vijesti

22:13

Meteo

22:15

Sport

22:30

Brak preko interneta,

ilm

00:15

Repriza programa

06:00

Legenda o jezeru, ilm

07:55

Papa Franja: Put do

Svete stolice, ilm

09:40

Priča o igračkama:

Noć vještica, ilm

10:05

Roki horor šou: Svi na

ples, ilm

11:35

Pobuna na farmi, ilm

12:50

Zaleđena žurka, ilm

13:05

Minut ćutanja, ilm

14:40

500 dana ljeta, ilm

16:15

Porodica Holar, ilm

17:45

Majstor laži, ilm

20:00

Društvena mreža, ilm

22:00

Logan, ilm

00:15

Neobične okolnosti,

ilm

01:55

Kada se grana slomi,

ilm

03:40

Holivud na snimanju

XV, r.

04:05

Bili Lin - heroj, ilm

06:43

TV kalendar

06:45

Klasika mundi

07:45

Krvavi poker, ilm

09:30

Dobro jutro, Hrvatska

10:00

Vijesti

11:10

Kućni ljubimci

12:00

Dnevnik 1

12:15

Sport

12:20

HAK - promet info

12:25

Veterani mira

13:15

Sigurno u prometu

13:45

Duhovni izazovi

14:20

Prizma

15:10

Svijet aplikacija

15:40

Zdrav život

16:19

Potrošački kod

16:44

TV Kalendar

17:00

Vijesti

17:09

Vrijeme

17:10

HAK - promet info

17:20

Manjinski mozaik

17:40

Lijepomnašom

19:00

Dnevnik 2

19:59

Loto 7/39

20:05

Rock’n’roll radio, ilm

22:15

Legendarni

Tombstone, ilm

00:25

Dnevnik 3

00:47

Vijesti iz kulture

01:00

Sedam kutija, ilm

02:40

Krvavi poker, ilm

04:20

Devet, ilm

08:30

Artur, s.

08:55

Medvjedići, s.

09:00

Čudesne pustolovine

Julesa Vernea, s.

09:30

Glee, s.

10:20

Lidijina kuhinja, s.

10:50

Vrtlarica

11:25

Kitzbuhel: Svjetski

skijaški kup (m) -

spust

12:45

Špica, riva, korzo

13:30

Kokice

14:25

Maigret, s.

16:00

Regionalni dnevnik

16:30

Smogovci, s.

17:00

Košarka, Premijer liga

(13. kolo): Šibenik -

Zagreb

19:00

Crtana serija

19:15

Glazbeni spotovi

20:05

Tajne Sjevernog

mora, dok. ilm

21:35

Najveće pustolovine

u Velikoj Britaniji s

BearomGryllsom, s.

22:25

Motel Bates, s.

23:15

Anđeo iz pakla, s.

23:45

Životne priče, s.

00:10

Životne priče, s.

00:35

Seks i grad, r.

01:05

Noćni glazbeni

program

06:00

Budilnik

07:00

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

11:05

Kad prošetamCrnom

Gorom

12:00

Vijesti

12:05

TV arhiv

13:00

Dječje popodne

14:00

Vijesti

14:05

Agrosaznanje, r.

15:50

Mozaiku

17:00

Zapis

17:30

Stižu bebe, r.

18:00

Vijesti

18:10

CFI

19:00

Ukusi jutra

19:15

TV teka

19:20

Politički marketing

19:30

Dnevnik 2

20:00

Meso, s.

20:50

The books of knjige

21:30

Sedmi continent

21:55

Art

22:30

Dnevnik 3

22:50

Ljubavni džek – pot, f.

00:20

Mozaiku, r.

01:20

Zapis, r.

01:50

Stižu bebe, r.

05:45

Čista ljubav, r.

08:00

Istine i laži, r.

09:45

Zvezde Granda, r.

13:00

Tačno jedan

14:00

Stigla vam je pošta, r.

15:55

Lovci na djeveruše,

ilm

17:50

Lud, zbunjen,

normalan, r.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Urgentni centar, s.

21:00

Zvezde Granda

00:30

Lovci na djeveruše, r.

02:30

Tačno jedan, r.

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Film

12:02

Film

14:00

Film

16:00

Živa istina, r.

16:55

DW: Koncert

18:00

Film

20:00

Šourum

20:30

Autošop

21:00

DW: Koncert

22:00

Film

00:00

Šourum

00:30

Autošop

01:00

Repriza programa

06:17

Slagalica

06:36

Datum

06:42

Verski kalendar

07:05

Znanje imanje

07:48

Crtani ilm

09:57

Program za decu

10:09

Zujalica

10:30

Zemlja hrane

11:00

Nas je deset posto

11:30

Srbija na vezi

11:55

Dozvolite

12:30

Građanin

13:00

Klizanje: EP

15:00

Emisija iz ekologije

15:25

Narodni muzej,

svedok vremena

15:30

Velika iluzija

16:00

Sifražetkinje, ilm

18:00

Klizanje: EP

20:25

Film

22:00

Džejmstaun, s.

22:50

Svet sporta

23:05

TV teatar

00:40

Tako stoje stvari

06:05

Jutarnji program

08:00

Jutarnji dnevnik

09:00

Vesti

09:06

Žikina šarenica

11:00

S Tamaromu akciji, r.

12:00

Vesti

12:05

Program za decu

12:30

Školski program

13:00

Dnevnik

13:15

TV lica

14:00

Lice i potpetice

14:30

Vesti

14:40

60 najlepših narodnih

pesama

15:55

Vesti

16:00

Porodično blago, r.

16:55

Krupan plen, ilm

18:30

Kvadratura kruga

19:00

Slagalica

19:30

Dnevnik

20:05

Porodično blago, s.

21:05

Smrdljiva bajka, ilm

22:50

Vesti

22:55

Bratstvo čelika, ilm

00:50

Krupan plen, ilm

06:45

Havaji 5 0, r.

07:35

Havaji 5 0, r.

08:20

Kasl, r.

09:10

Kasl, r.

10:00

Bouns, r.

10:50

Bouns, r.

11:40

Bouns, r.

12:30

Otkačeni profesor,

ilm

14:15

Čarobnjakov šegrt,

ilm

16:20

Simpsonovi, s.

16:45

Simpsonovi, s.

17:15

Kasl, s.

18:10

Kasl, s.

19:05

Amerikanci, s.

20:00

Dosije Iks, s.

21:00

Tor: Mračni svijet, ilm

23:05

Ti si moj porok, s.

23:30

Simpsonovi, s.

RTCG1

RTS 1

PINKM

HBO

ATLAS

HRT 1

VIJESTI

HRT2

RTCG2

RTS2

TVPRVA

FOX

TVVIJESTI

20:00

Godine 1970. Megi i njena mlađa

braća i sestre provode noć priča-

jući jedni drugima priče na tavanu

u američkompredgrađu. Njihovi

roditelji u prizemlju zabavljaju

goste. Poslije mnogo alkohola isti-

ne počinju da se otkrivaju, a izdaje

izlaze na vidjelo... Igraju Ijan Veteto

i Aleksandra Douk.

FILM

07:00

Glas Amerike

07:30

Meridijani, r.

08:00

Koncert

08:30

Kurs engleskog jezika

09:00

Art, r.

09:20

Kurs engleskog jezika

09:40

Rukomet (m) - EP -

snimak

10:45

Rukomet (m) - EP –

snimak

12:05

Košarka (m) – ABA

liga, r.

12:40

Otkrij.me,

r.

13:00

Eurovizion TV, r.

13:30

Stižu bebe, r.

14:00

Stil

14:30

Film

16:00

Film

18:05

Rukomet (m) – EP -

direktan prenos

20:20

Rukomet (m) – EP –

direktan prenos

22:45

Muzika

23:00

Sportska subota

23:40

Glas Amerike

00:10

Stil

00:40

Rukomet (m) - snimak

Igraonica