Table of Contents Table of Contents
Previous Page  60 / 76 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 60 / 76 Next Page
Page Background

Četvrtak, 18. januar 2018.

12

Pobjeda

petak

07:00

Dobro jutro

07:20

Siti kids

11:06

Siti kids

12:03

Sportisimo

12:10

Siti

12:25

Premijera

12:40

Meteo

12:25

Premijera

13:03

Zavjet, r.

13:48

Bahar, r.

14:27

Siti

14:45

Premijera

15:30

Info jedan

16:00

Paparaco lov, r.

16:55

M pay

17:00

Elif, s.

17:36

Turistički magazin

18:00

Info dva

18:20

Ekskluzivno

18:30

Sportisimo

18:37

Meteo

19:18

Bahar, s.

20:03

Zavjet, s.

21:55

Pinkove zvezdice

23:25

Zadruga, pregled dana

00:10

Zadruga

04:00

Meteo, r.

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:05

Meteo

10:07

Istanbulska nevjesta, r.

11:15

Velvet, r.

12:00

Vijesti

12:05

Meteo

12:45

Crna ruža, s.

14:00

Vijesti

14:06

Gastro

14:07

Rosela, r.

15:00

Boje dana

15:35

Istanbulska nevjesta, r.

16:30

Vijesti

16:49

Gastro

16:50

Rosela, s.

17:40

Velvet, s.

18:30

Vijesti

19:10

Istanbulska nevjesta, s.

20:00

Film

22:00

Vijesti

22:15

Sport

22:30

Serija

00:00

Repriza programa

06:00

Žena i muž, ilm

07:45

Maza i Lunja, ilm

09:00

Sjeverni pol: Otvoreno

za Božić, ilm

10:25

Producenti, ilm

12:35

Legenda o jezeru, ilm

14:25

Papa Franja: Put do

Svete stolice, ilm

16:10

Mladi papa, s.

17:05

Mladi papa, s.

18:00

Filmovi i zvijezde X, s.

18:30

Ćale moje bivše, ilm

20:00

Pad viteza, s.

20:45

Bijelo, s.

21:30

Pljačkaši, ilm

22:55

Morgan, ilm

00:30

Loša učiteljica, ilm

02:10

Rezervni igrači, ilm

04:00

Filmovi i zvijezde X, r.

04:30

Porodica Holar, ilm

06:40

TV kalendar

06:55

Dobro jutro, Hrvatska

07:00

Vijesti

10:20

Dr. Bergmann, seoski

liječnik, s.

11:10

Riječ i život

11:46

TV kalendar

12:00

Dnevnik 1

12:20

Klinika, r.

12:25

Zaljubljena u

Ramona, r.

13:20

Dr. Oz, r.

14:00

Normalan život

15:00

Dobar dan Hrvatska

15:56

Detektiv Murdoch, s.

16:42

TV kalendar

17:00

Vijesti

17:14

Vrijeme

17:15

HAK - promet info

17:20

Kod nas doma

18:10

Daj petak

19:00

Dnevnik 2

20:05

Harry Potter i plameni

pehar, ilm

22:40

Dnevnik 3

22:55

Sport

22:59

Vrijeme

23:01

Vijesti iz kulture

23:15

Hrvatska za pet

00:05

Dobra žena, s.

00:45

Detektiv Murdoch, s.

08:29

Juhuhu

08:30

Artur, s.

08:55

Medvjedići, s.

09:00

Školski sat: Navrh

jezika

09:15

Školski sat: Notica

09:30

Čudesne pustolovine

Julesa Vernea, s.

10:00

Degrassi, s.

10:30

Vremeplov, s.

11:00

Paul O’Grady i ljubav

prema psima, s.

11:25

Kitzbuhel: Svjetski

skijaški kup (m) -

super G

12:35

Hestonova

fantastična jela, r.

13:25

Osveta djeveruša, ilm

16:00

Regionalni dnevnik

16:45

Idemo na sjever s

GoranomMilićem:

Češka i Poljska

17:35

U istom loncu

18:25

Stipe u gostima, s.

19:00

Pustolovine Prudence

Petitpas, s.

19:30

Glazbeni spotovi

20:05

Maigret, s.

21:45

Dolina sreće, s.

22:40

Cesta, ilm

00:30

Stipe u gostima, s.

01:05

Seks i grad, r.

05:30

Budilnik

06:00

Dobro jutro Crna Goro,

vijesti svakog sata

10:05

Naučno-obrazovni

program

11:00

Vijesti

11:05

Fore i fazoni

11:30

Muzička industrija

12:05

Prava žena, r.

13:05

TVmagazin, r.

13:35

Pokreni se, r.

14:15

Zlatno srce, r.

15:00

Muzika

15:30

Dnevnik

15:50

Ukusi jutra

16:15

Lajmet

16:25

Tajna starogmosta, s.

17:30

CrnomGorom,

hronika

18:00

Vijesti

18:30

Zlatno srce, s.

19:15

Istorijski album

19:30

Dnevnik

20:00

Muzička industrija

20:45

The books of knjige

21:30

Serija

22:30

Dnevnik 3

22:50

Birmingemska banda, s.

23:50

Meridijani

00:05

CrnomGorom,

hronika, r.

01:00

Naučno-obrazovni

program

06:15

Čista ljubav, r.

07:00

Jutro sa Iris

09:00

Praktična žena, r.

10:00

Zaljubljeni neženja, r.

10:30

Brusko, r.

11:15

Sinđelići, r.

12:00

Istine i laži, r.

13:00

Tačno jedan

13:50

Vesele sedamdesete, r.

15:00

Brusko, s.

16:00

Lud, zbunjen,

normalan, s.

16:30

Praktična žena

17:25

Zaljubljeni neženja, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Vesele

sedamdedsete, s.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Čista ljubav, s.

21:00

Istine i laži, s.

21:50

Stigla vam je pošta,

ilm

23:55

Noćni žurnal

00:15

Balkanska ma ija, s.

01:00

Ekskluziv

02:00

Noćni žurnal, r.

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Best of 2006/16

11:00

Best of 2006/16

12:00

Film

14:00

Film

16:00

Best of 2006/16

17:00

Best of 2006/16

18:00

Film

20:00

Best of 2006/16

22:00

Film

00:00

Best of 2006/16

01:00

Repriza programa

06:33

Slagalica

06:49

Datum

06:54

Verski kalendar

07:04

Opšteobrazovni

program, r.

07:31

Školski program

08:00

Crtani ilm

09:53

Mali dnevnik

10:05

Školski program

11:00

Kineski dokumentarni

ilm

11:50

Muzički program, r.

12:40

Moja lepa Srbija

13:10

Trezor

14:10

RTS ordinacija

15:05

Školski program

15:35

Rečnik ekologije

16:00

Tvin piks, r.

16:50

Naučni program

17:20

Narodni muzej,

svedok vremena

17:25

Šta su sve tehnologije

uradile za nas

18:00

Klizanje - EP

20:00

Studio znanja

21:00

Tvin piks, s.

21:50

Katedrale kulture

22:20

Strana naučna serija

23:15

Muzički program

00:05

Tako stoje stvari

08:00

Jutarnji dnevnik

08:30

Jutarnji program

09:05

Diplomci, r.

10:00

Tako stoje stvari

12:00

Dnevnik

12:15

Sportski dnevnik

12:30

Kulturni dnevnik

12:45

Mornarički istražitelji, r.

13:30

Kvadratura kruga

14:00

Srpski junaci srednjeg

veka

14:30

Dokumentarni

program

15:00

Ovo je Srbija

15:55

Porodično blago, r.

17:00

Dnevnik RT Vojvodina

17:20

Šta radite, bre

17:42

Beogradska hronika

18:25

Oko

19:00

Slagalica

19:30

Dnevnik

20:00

Loto

20:10

Porodično blago, s.

21:05

S Tamaromu akciji

22:10

Stadionska groznica,

ilm

23:50

Dnevnik

00:10

Kulturni dnevnik

00:25

Sportski dnevnik

00:35

Mornarički istražitelji, s.

01:20

Vesti

06:00

Moderna porodica, r.

06:50

Bez ljutnje, molim, r.

07:15

Bez ljutnje, molim, r.

07:40

Sirene, r.

08:05

Havaji 5 0, r.

09:00

Havaji 5 0, r.

09:55

Simpsonovi, r.

10:50

Crna lista: Iskupljenje, r.

11:40

Bjekstvo iz zatvora, r.

12:25

Nadareni, r.

13:15

Dosije Iks, r.

14:05

Sirene, r.

14:25

Havaji 5 0, s.

15:20

Havaji 5 0, s.

16:10

Bezvremeni, s.

17:00

Moderna porodica, s.

17:25

Moderna porodica, s.

17:50

Simpsonovi, s.

18:15

Simpsonovi, s.

18:40

Simpsonovi, s.

19:10

Crna lista: Iskupljenje, s.

20:05

Bjekstvo iz zatvora, s.

21:00

Otkačeni profesor,

ilm

22:55

Bezvremeni, s.

23:50

Moderna porodica, s.

RTCG1

RTS 1

PINKM

HBO

ATLAS

HRT 1

VIJESTI

HRT2

RTCG2

RTS2

TVPRVA

FOX

RTS2

21:00

U prvoj sezoni kultne serije Dejvi-

da Linča i Marka Frosta upozna-

jemo se sa svijetommalog grada

Tvin Piksa, čiji su stanovnici šoki-

rani ubistvompopularne i voljene

srednjoškolke Lore Palmer. U glav-

noj ulozi je Kajl Meklahlan.

SERIJA

Tvin Piks

07:00

Glas Amerike

07:30

Koncert

08:00

Dječji program

08:40

Dokumentarni serijal

za djecu

09:15

Dječji program

10:00

Dokumentarni serijal

za djecu

10:20

Kurs engleskog jezika

10:30

Likovna umjetnost,

obrazovna emisija

11:00

Tajna starogmosta, s.

12:00

Rukomet (m )- EP

13:30

Rukomet (m) - EP

15:00

Film

17:15

Kurs engleskog jezika

17:25

Muzika

17:50

Fleš sport

18:15

Rukomet (m) - EP

20:00

Dokumentarna

emisija

20:30

SAT TV

21:00

Tajna starogmosta, s.

22:15

Košarka (m): Magazin

ABA lige

22:35

Film

01:15

Glas Amerike