Table of Contents Table of Contents
Previous Page  35 / 52 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 35 / 52 Next Page
Page Background

35

Pobjeda

6, 7. i 8. januar 2018.

TV program

Nedjelja, 7. januar

Ponedjeljak, 8. januar

RTCG 1

RTCG 1

RTCG 2

RTCG 2

TV PRVA

TV PRVA

PINKM

PINKM

ATLAS

ATLAS

TV VIJESTI

TV VIJESTI

TV 777

TV 777

06:00

Budilnik

07:00

Dobro jutro

Crna Goro, vijesti

svakog sata

11:00

Deset godina

simfonijskog

orkestra, r.

12:00

Vijesti

12:10

ABS, r.

13:10

CFI

14:00

Vijesti

14:05

CFI

15:05

Ukusi jutra

15:30

Dnevnik 1

16:00

Povratak kući, ilm

17:35

SAT TV

18:00

Vijesti

18:10

CFI

19:20

TV teka

19:30

Dnevnik 2

20:05

Božićni ustanak

21:00

Božićni koncert

22:00

SAT TV

22:35

Dnevnik 3

22:50

Mongol, ilm

00:55

Božićni koncert, r.

01:55

SAT TV, r.

02:25

Stil, r.

05:30

Budilnik

06:00

Dobro jutro

Crna goro

10:05

Naučno-obrazovni

program

11:00

Vijesti

11:05

SAT TV

11:30

Muzika

12:32

SAT TV

13:05

CFI

14:15

Zlatno srce, r.

14:55

Muzika

15:30

Dnevnik

15:50

Ukusi jutra

16:20

Lajmet

16:30

Tajna starog

mosta, r.

17:30

CrnomGorom,

hronika

18:00

Vijesti

18:30

Zlatno srce, s.

19:15

Istorijski album

19:30

Dnevnik 2

20:00

Tri novogodišnje

priče

20:45

CFI

21:40

SAT TV

22:10

Muzika

22:30

Dnevnik 3

22:50

Moja grčka

avantura, ilm

00:25

CrnomGorom,

hronika, r.

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Best of 2006/16

11:00

Best of 2006/16

12:00

Film

14:00

Film

16:00

Best of 2006/16

17:00

Best of 2006/16

18:00

Film

20:00

Best of 2006/16

22:00

Film

00:00

Best of 2006/16

01:00

Repriza programa

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Best of 2006/16

11:00

Best of 2006/16

12:00

Film

14:00

Film

16:00

Best of 2006/16

17:00

Best of 2006/16

18:00

Film

20:00

Best of 2006/16

22:00

Film

00:00

Best of 2006/16

01:00

Repriza programa

07:00

Maša i medvjed, s.

07:20

Prodavnica

najmanjih

ljubimaca, s.

07:30

Invizimals, s.

08:00

Transformersi, s.

08:15

Pčelica, r.

09:00

Bejblejd, s.

09:25

Gastro

09:30

Velvet, r.

12:00

Vijesti

12:06

Velvet, r.

13:10

Umreži, r.

13:35

M:tech, r.

14:00

Vijesti

14:07

Jezero ljubavi, r.

15:45

Život sa morem

16:30

Vijesti

16:40

Aromatična

kuhinja

17:15

Kriza, r.

18:30

Vijesti

19:10

Pčelica, božićni

specijal

20:05

Savana, ilm

22:00

Vijesti

22:15

Sport

22:30

23 minuta do

svitanja, ilm

00:00

Repriza programa

07:00

Uz jutarnju kafu

09:30

Film za djecu

11:00

Oblačići

11:30

Kućni ljubimci

11:45

Intermeco

12:00

Sportske vijesti

12:30

Pokreni posao

13:00

Smijeh kao lijek

13:15

Ekstremno

13:30

Sportski intermeco

13:45

Legende

15:00

Nedjeljom

16:55

Kolačići sudbine

17:00

Raskovnik

18:00

Sport info

18:30

Ekstremno

18:45

Top deset

19:00

Aktuelno

19:15

Podgoricom

19:45

Humoristička serija

20:15

Priča dana

21:00

Serija

22:00

Aktuelno

22:15

Grad koji volim

23:15

Film

01:00

Nedjeljom, r.

07:00

Jutarnji program

09:30

Crtani ilm

09:45

Dogodilo se

10:00

Kućni ljubimci, r.

10:15

Zona sumraka

10:45

Intermeco

11:00

Top deset

11:15

Ekstremno

11:30

Legende

11:45

Sportski intermeco

12:00

Sportske vijesti

12:30

Moda

13:00

Smijeh kao lijek

13:15

Goleada

13:45

Grad koji volim, r.

14:45

Teme i dileme

15:00

Sportske vijesti

15:15

Zvjezdane staze

15:45

Na domaćem

terenu

16:00

Zabavni magazin

16:30

Zona sumraka

17:00

Sport info

18:00

Dogodilo se

18:15

Ekstremno

18:30

Zvjezdane staze

18:55

Kolačići sudbine

19:00

Aktuelno

19:15

Legende

19:30

Priča dana

20:15

Smijeh kao lijek

20:30

Teme i dileme

20:45

Na domaćem

terenu

21:00

Hramovi Crne Gore

22:00

Aktuelno

22:15

Gušteranje

23:15

Film

06:30

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:05

Meteo

10:07

Kriza, s.

11:15

Velvet, r.

12:00

Vijesti

12:05

Meteo

12:45

Crna ruža, s.

14:00

Vijesti

14:05

Meteo

14:06

Gastro

14:07

Rosela, r.

15:00

Boje dana

15:25

Serija

16:30

Vijesti

16:42

Meteo

16:44

Gastro

17:00

Rosela, s.

17:50

Velvet, s.

18:30

Vijesti

19:02

Meteo

19:05

Ubice mog oca, s.

20:00

Bez granica,

specijal

21:00

Volander, s.

22:00

Vijesti

22:13

Meteo

22:15

Sport

22:30

Serija

00:00

Repriza programa

07:00

Glas Amerike

07:30

Koncert

08:00

Crvenkapa,

dječja predstava

09:00

Ciklus emisija

Dragana

Radulovića, r.

09:30

Dječje popodne, r.

10:00

Manastirske

riznice: Cetinjski

manastir,

obrazovna emisija

10:50

Kurs engleskog

jezika

11:05

Slasti slave,

pozorišna

predstava

12:40

Božićni krug, ilm

14:00

SAT TV

14:25

Stradanje u

Medovi, obrazovna

emisija

15:50

ABS, r.

16:20

Indeks, r.

16:35

Kurs engleskog

jezika

17:00

Meso, r.

18:00

Pro il

18:50

Koncert

20:00

Muzička industrija, r.

20:30

Dokumentarna

emisija: Beška

21:00

Kući za praznike,

ilm

23:00

Glas Amerike

23:30

Povratak kući, ilm

01:05

Pro il

01:40

Dokumentarna

emisija, r.

02:10

SAT TV, r.

02:35

Koncert

07:00

Glas Amerike

07:30

Muzika

08:00

Dječji program

08:20

Dječja muzika

08:30

Dokumentarni

serijal za djecu

09:00

Mali koncert

09:15

Dječji program

09:35

Dječja muzika

09:55

Dokumentarni

serijal za djecu

10:25

Kurs engleskog

jezika

10:35

Likovna umjetnost,

obrazovna emisija

11:00

Dokumentarna

emisija

11:30

Božić na Njegušima

12:00

Biblija, r.

13:00

CFI

14:00

Kad prošetam

CrnomGorom, r.

15:00

Kurs engleskog

jezika

15:10

Kući za praznike, r.

16:50

Košarka (m),

ABA liga:

Budućnost Voli -

Crvena zvezda

18:30

Rat za tešku vodu, r.

19:30

Likovna umjetnost,

obrazovna emisija

19:50

Muzika

20:00

Rat za tešku vodu, s.

21:00

Biblija, s.

22:00

Tri metra iznad

neba, ilm

00:00

Muzička industrija

00:30

Glas Amerike

01:00

Likovna umjetnost,

obrazovna emisija

01:30

SAT TV

02:05

Koncert

06:30

Zvezde Granda

special, r.

09:05

Kuća velikog

mađioničara, r.

10:30

Polar ekspres, r.

12:00

Vrele gume

12:30

Nikad nije kasno, r.

14:30

Zvezde Granda,

specijal

17:15

Nevolje u raju, ilm

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Urgentni centar, s.

21:00

Jesen samuraja, ilm

23:05

Mamini sinovi, r.

23:30

Oskar, ilm

01:15

Smrtonosno

oružje 4, r.

03:15

Kako sampostao

Rus, r.

04:00

Brusko, r.

06:30

Čista ljubav, r.

07:15

Oskar, r.

09:00

Praktična žena, r.

10:00

Zaljubljeni neženja, r.

10:30

Brusko, r.

11:15

Božićni krug, ilm

13:00

Nevolje u raju, r.

15:00

Brusko, s.

16:00

Lud, zbunjen,

normalan, s.

16:30

Praktična žena

17:30

Zaljubljeni neženja, s.

18:05

Ekskluziv

18:30

Kako sam

postao Rus, s.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Čista ljubav, s.

21:00

Zaljubljeni

Šekspir, ilm

23:05

Božićni krug, r.

00:30

Balkanska ma ija, r.

01:15

Ekskluziv

01:30

Sinđelići, r.

02:15

Praktična žena, r.

03:00

Zaljubljeni neženja, r.

07:00

Dobro jutro

11:44

Siti M

12:03

I love my car

12:50

Sportisimo

13:03

Ja to tako

13:48

Meteo

14:00

Premijera

Vikend special

16:03

Siti M

16:30

Biljana za vas

18:00

Info dva

18:20

Ekskluzivno

sve u šest

18:50

Sportisimo

19:10

Meteo

19:13

Elif, s.

20:00

Zavjet, s.

21:03

16 Blokova, ilm

23:00

Zadruga,

pregled dana

23:45

Zadruga uživo

07:00

Dobro jutro

07:20

Siti kids

12:03

Sportisimo

12:28

Premijera

13:03

Zavjet, r.

14:00

Bahar, r.

14:29

Sity M

14:44

Premijera

14:59

Meteo

15:30

Info jedan

15:45

Siti M

16:00

Magazin in CG

17:06

Elif, s.

17:37

Turistički magazin

18:00

Info dva

18:20

Ekskluzivno

18:30

Sportisimo CG

18:37

Meteo

19:03

Ponovo zaljubljeni, s.

19:10

Bahar, s.

20:11

Zavjet, s.

21:03

Film

23:00

Zadruga, pregled

dana

23:52

Zadruga

03:52

Ekskluzivno, r.

Jesen samuraja

Mongol

Tri metra

iznad neba

FILM

FILM

FILM

PRVATV 21:00

RTCG1 22:50

RTCG2 22:00