Table of Contents Table of Contents
Previous Page  34 / 52 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 34 / 52 Next Page
Page Background

34

Pobjeda

6, 7. i 8. januar 2018.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

TV PRVA

PINKM

ATLAS

TV VIJESTI

TV 777

MBC

TV BUDVA

RTCG SAT

06:00

Budilnik

07:00

Dobro jutro

Crna Goro, vijesti

svakog sata

11:05

Kad prošetam

CrnomGorom

12:00

Vijesti

12:05

SAT TV

13:05

Dječje popodne

14:00

Vijesti

14:10

Agrosaznanje, r.

15:50

Mozaiku

17:00

Zapis

17:30

Stižu bebe, r.

18:00

Vijesti

18:10

CFI

19:10

Ukusi jutra

19:20

TV teka

19:30

Dnevnik 2

20:00

Meso, s.

20:50

The books of knjige

21:20

Dokumentarna

emisija

22:05

Muzika

22:30

Dnevnik 3

22:50

Avgust u okrugu

Osejdž, ilm

00:45

Zapis, r.

01:15

Mozaiku, r.

02:15

Koncert

03:30

Dokumentarna

emisija, r.

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Best of 2006/16

11:00

Best of 2006/16

12:00

Film

14:00

Film

16:00

Best of 2006/16

17:00

Best of 2006/16

18:00

Film

20:00

Best of 2006/16

22:00

Film

00:00

Best of 2006/16

01:00

Repriza programa

07:30

Prodavnica

najmanjih

ljubimaca, r.

08:35

Maša i medvjed, s.

09:05

Bejblejd, r.

09:35

Transformersi, r.

10:00

Žogarija

11:05

Život sa morem, r.

12:06

Direktno, r.

13:30

Za volanom, r.

13:35

Moja polisa

14:00

Vijesti

14:07

Očevi i kćeri, r.

15:25

Okruženje, r.

16:30

Vijesti

16:40

Pčelica

17:45

Kriza, r.

18:30

Vijesti

19:10

Jezero ljubavi, ilm

20:40

Igraonica, ilm

22:00

Vijesti

22:30

Ukrštene sudbine,

ilm

00:15

Repriza programa

07:00

Glas Amerike

07:30

Meridijani, r.

08:00

Koncert

08:30

Kurs engleskog

jezika

09:00

SAT TV, r.

09:20

Kurs engleskog

jezika

09:40

Košarka (m):

Magazin ABA lige, r.

10:00

Deset godina

simfonijskog orkestra, r.

11:00

Pas koji je volio

dijamante, ilm

12:45

Otkrij:me, r.

13:00

Eurovizion TV, r.

13:30

Stižu bebe, r.

14:00

Stil

14:30

Fudbal: Naših prvih

deset godina

15:15

Božićni zmaj, ilm

17:05

Koncert

18:00

ABS

18:30

Indeks

19:00

Ciklus emisija

Dragana

Radulovića, r.

19:30

Muzika

20:05

Otkrij: me

20:20

Mojih pet, r.

21:00

Manastirske

riznice: Cetinjski

manastir,

obrazovna emisija

22:00

Diši duboko, ilm

00:40

Glas Amerike

07:00

Uz jutarnju kafu

09:30

Film za djecu

11:00

Oblačići

11:30

Moda

12:00

Sportske vijesti

12:30

Trijaža

12:55

Kolačići sudbine

13:00

Futsal CG, r.

14:00

Sportski

intermeco

14:30

Pokreni posao

15:00

Humoristička serija

15:30

Ekstremno

15:45

Moda

16:00

Dogodilo se

16:15

Top deset

16:30

Zabavni magazin

17:00

Sport info

18:00

Priča dana

18:30

Oblačići

19:00

Aktuelno

19:15

Podgoricom

20:00

Svijet ljepote

20:45

Kolačići

sudbine

21:00

Serija

22:00

Aktuelno

00:00

Filmoteka

08:00

Najava programa

08:05

Muzika

08:45

Bez recepta

09:30

Umijeće življenja

10:55

Muzika

11:30

Nas je deset odsto

14:00

Na točkovima

14:55

Video-katalog

15:30

Muzika

16:15

Bez recepta

16:50

Video-katalog

17:30

Na točkovima

18:00

Vijesti, Al Džazira

19:05

Video-katalog

19:30

Lijek iz prirode

07:45

Bioskopske najave

08:00

Dječiji ilm

09:25

Muzički program

10:00

Dječiji Val

10:30

Muzički program

11:00

Mediteraneo

12:00

Ritam sporta

13:30

Muzički program

14:00

Perspektiva

14:30

Muzički program

15:00

Film

17:00

Serija

17:30

Muzički program

18:00

Hrana i vino

18:45

Bioskopske najave

19:00

Polis

19:35

Muzički program

20:00

I to sam ja

20:30

Muzički program

20:50

Bioskopske najave

21:00

Serija

22:00

Polis

22:30

Film

00:35

Muzički program

07:00

Jutarnji program

11:05

Kad prošetam

CrnomGorom

12:00

Vijesti

12:05

SAT TV

12:30

Muzika

13:05

Pogled s mosta, pozorišna

predstava

14:30

Dječje popodne

15:05

SAT TV

15:30

Dnevnik 1

16:00

Mozaiku

16:50

Zapis

18:00

Vijesti

18:10

Otkrij.me

20:10

Kućica u cvijeću

20:40

Muzika

21:00

Umijeće življenja

21:30

Biznis, Al Džazira

22:15

Na točkovima

23:00

Biznis, Al Džazira

23:30

Priče sa Istoka, Al Džazira

19:05

SAT dijaspora

19:30

Dnevnik 2

20:05

Dokumentarna emisija

21:00

Muzika

21:30

Manastirske riznice

22:15

Muzika

22:30

Dnevnik 3

22:50

SAT TV

23:05

ABS

23:30

Zapis: Etno

zbirka Kuči

00:10

Muzika

01:00

SAT TV, r.

06:00

Lud, zbunjen,

normalan, r.

08:15

Istine i laži, r.

09:45

Zvezde Granda, r.

13:00

Kuća velikog

mađioničara, ilm

14:30

Polar ekspres, ilm

16:00

Aleksandar Veliki, r.

19:00

Žurnal

19:30

Sinđelići, s.

20:15

Urgentni centar, s.

21:00

Zvezde Granda

00:30

Smrtonosno

oružje 4, ilm

02:30

Balkanska ma ija, r.

03:15

Balkanska ma ija, r.

04:00

Balkanska ma ija, r.

04:45

Zaljubljeni neženja, r.

08:00

Dobro jutro

08:43

Siti kids

11:03

Nautika

11:18

Rez

12:03

Subotompopodne

12:48

Sportisimo

13:03

Turistički

magazin, r.

13:18

Siti M

13:33

Ekskluzivno

14:03

Pinkove zvezdice, r.

15:33

Turistički

magazin, r.

15:48

Siti M

16:06

Elif, s.

16:54

Turistički magazin

18:00

Info dva

18:20

Siti M

18:38

Sportisimo

19:03

Magazin in

20:03

Zavjet, s.

21:03

Čovjek ptica, ilm

23:00

Zadruga

Avgust u

okrugu

Osejdž

Smrtonosno

oružje 4

Božićni zmaj

RTCG1 22:50

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa: 560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

FILM

FILM

FILM

PRVATV 00:30

RTCG2 15:15

Subota, 6. januar