Table of Contents Table of Contents
Previous Page  34 / 52 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 34 / 52 Next Page
Page Background

34

Pobjeda

Srijeda, 20. decembar 2017.

TV program

RTCG 1

RTCG 2

TV PRVA

PINKM

ATLAS

TV VIJESTI

TV 777

MBC

TV BUDVA

RTCG SAT

06:00

Budilnik

06:30

Dobro jutro Crna

Goro, vijesti svakog

sata

10:05

Naučno-obrazovni

program

11:05

Mostovi, r.

11:35

Muzika

12:08

Indeks, r.

13:05

Dokumentarna

emisija, r.

14:15

Zlatno srce, r.

14:55

Muzika

15:30

Dnevnik 1

15:50

Ukusi jutra

16:20

Lajmet

16:30

Tajna starog

mosta, s.

17:30

CrnomGorom,

hronika

18:00

Vijesti

18:30

Zlatno srce, s.

19:30

Dnevnik

20:05

Iz pravog ugla

21:00

Art

21:30

Raj, s.

22:30

Dnevnik 3

23:45

Elementarno, s.

00:30

Meridijani

00:50

Hronika, r.

01:40

Iz pravog ugla, r.

07:30

Glas Amerike

08:00

Film

10:00

Best of 2006/16

11:00

Best of 2006/16

12:00

Film

14:00

Film

16:00

Best of 2006/16

18:00

Film

17:00

Best of 2006/16

20:00

Film

23:00

Film

00:00

Best of 2006/16

01:00

Repriza programa

07:00

Glas Amerike, r.

08:00

Dječji program:

Potraga

08:40

Dokumentarni

serijal za djecu

09:15

Dječji program

10:00

Dokumentarni

serijal za djecu

10:30

Likovna umjetnost:

obrazovna emisija

11:00

SAT TV

11:40

Mehanizam, r.

12:20

Kurs eng. jezika

12:30

Muzika, r.

13:00

U ritmu talasa, ilm

14:30

Dokumentarna em.

15:00

Kurs eng. jezika

15:10

Muzika

15:30

Doktori kod

Bolandže - Muka je sa

doktorima, prvi dio

16:50

Kurs engleskog

jezika

17:10

Fleš sport

17:20

Ciklus emisija

Dragana Radulovića:

Desetica

17:00

Mehanizam, r.

18:00

Mojih pet

18:30

Elementarno, r.

19:20

Likovna umjetnost,

obrazovna emisija

20:00

Doktori kod

Bolandže - Danski

sindrom, drugi dio

21:00

Tajna starog

mosta, r.

22:00

Sve je samo ljubav,

ilm

23:40

Mojih pet, r.

00:10

Raj, r.

Raj

RTCG1 21:30

07:00

Jutarnji program

09:30

Crtani ilm

10:00

Zona sumraka

10:30

Druga strana sporta, r.

10:45

Legende

11:15

Sportski intermeco

12:00

Sportske vijesti

13:30

Goleada

14:00

Sportski intermeco

14:50

Slovo o jeziku

15:00

Sportske vijesti

15:45

Na domaćem terenu

16:00

Living room, r.

17:00

Sport info

18:00

Crna Gora na ženski način

18:40

Smijeh kao lijek

18:55

Kolačići sudbine

19:00

Aktuelno

19:15

Legende

19:30

Zvjezdane staze

20:00

Priča dana

20:20

Hramovi Crne Gore

20:45

Na domaćem terenu

21:00

Pokreni posao

21:30

Druga strana sporta, r.

21:45

Intermeco, Aktuelno

22:15

Film

08:45

Nokaut

09:30

Na točkovima

10:00

Linija razdvajanja, Al Džazira

11:20

Hrana i vino

12:00

Kućica u cvijeću

12:30

Anadolijsko vjenčanje,

Al Džazira

13:00

Nas je deset odsto

14:00

Vijesti, Al Džazira

14:30

Sportski magazin, Al Džazira

15:30

Recite Al Džaziri

17:20

Video-katalog

17:30

Hrana i vino

17:55

Video-katalog

18:00

Vijesti

08:00

Jutarnji program

10:00

Serija

10:45

Muzički program

11:00

Hrana i vino

11:45

Bioskopske najave

12:00

Vijesti

12:05

Mediteraneo

13:00

Film

16:45

Muzički program

17:00

Vijesti

17:05

Dokumentarni program

18:00

Hrana i vino

18:30

Muzički program

18:45

Bioskopske najave

19:00

Polis

19:30

Muzički program

20:00

Sportsko popodne

20:45

Bioskopske najave

21:00

Serija

21:45

Muzički program

22:00

Polis

22:35

Motorsport magazin

23:05

Film

19:00

Video-katalog

20:10

Kućica u cvijeću

20:50

Nokaut

21:30

Kontekst, Al Džazira

22:00

Vijesti

23:00

Nokaut

23:30

Moj život, Al Džazira

00:00

Astro-šou

06:00

Jutarnjiprogram

10:00

Vijesti

11:05

Kad prošetamCrnomGorom

12:00

Vijesti

12:05

TV arhiv, r.

13:05

SAT TV

14:00

Vijesti

14:05

Dječije popodne

14:40

SAT dijaspora

15:05

Muzika

15:30

Dnevnik 1

16:00

Mozaik

17:00

Zapis:

17:30

Stižu bebe

18:00

Vijesti

SERIJA

07:00

Jutro sa Iris

10:00

Brusko, r.

10:30

Zaljubljeni neženja

11:15

Majka, r.

12:00

Istine i laži, r.

13:00

Tačno jedan

13:45

Kako sampostao

Rus, r.

15:00

Brusko, s.

16:00

Lud, zbunjen,

normalan, s.

16:30

Praktična žena

17:25

Zaljubljeni neženja

18:30

Kako sampostao

Rus, s.

19:00

Žurnal

19:30

Majka, s.

20:15

Čista ljubav, s.

21:10

Istine i laži, s.

22:00

Ko ti pravi svadbu

23:05

Noćni žurnal

23:30

Harold i Kumar bježe

iz Gvantanama, ilm

PRVATV 23:30

FILM

PODGORICA

19. decembar br. 5

Broj žiro računa: 560 822 77

Universal Capital Bank

[email protected]

Direktor i glavni

i odgovorni urednik:

DRAŠKO ĐURANOVIĆ

Zamjenik direktora:

LAZARMIŠUROVIĆ

TELEFON:

020/409 520 -

redakcija

020/409 536 -

marketing

020/202 455 -

oglasno

NENAD ZEČEVIĆ

(politika)

JADRANKA RABRENOVIĆ

(ekonomija)

KAĆUŠA KRSMANOVIĆ

(društvo)

MARIJA JOVIĆEVIĆ

(nedjeljno izdanje)

Urednici

VLATKO SIMUNOVIĆ

(kultura)

MARIJA ŽIŽIĆ

(crna hronika)

DRAGICA ŠAKOVIĆ

(CrnomGorom)

NIKOLA SEKULIĆ

(hronika Podgorice)

JOVAN TERZIĆ

(Arena)

SLOBODAN ČUKIĆ

(feljton i arhiv)

IGOR LAKOVIĆ

(dizajn)

DRAGANMIJATOVIĆ

(fotogra ija)

Izdavač:

„NOVAPOBJEDA“ d.o.o.

REDAKCIJSKI

KOLEGIJUM

Zamjenica glavnog i

odgovornog urednika

RADMILA USKOKOVIĆ-

IVANOVIĆ

(desk)

Pomoćnici glavnog i

odgovornog urednika

Direktorica marketinga:

ŽELJKA RADULOVIĆ

18:10

TV arhiv

19:05

SAT dijaspora

19:30

Dnevnik 2

20:05

SAT TV

20:35

Bilo vremena

21:10

Sedmi kontinent

22:00

Zapis

22:30

Dnevnik 3

22:50

SAT dijaspora

23:00

Sportska

subota

00:00

ART

00:30

ABS

01:00

SAT dijaspora

PINKM 21:00

EMISIJA

Harold i Kumar

bježe iz Gvantanama

GOST:

Filip Vujanović,

predsjednik Crne Gore

Argument

07:00

Dobro jutro

07:20

Siti kids

12:10

Siti M

12:25

Premijera

14:00

Bahar, r.

14:39

Siti

14:54

Premijera

15:30

Info jedan

16:00

Kuća od srca, r.

17:35

Turistički magazin

18:00

Info dva

18:20

Ekskluzivno

18:30

Meteo

18:33

Sportisimo

19:03

Ponovo zaljubljeni

19:18

Bahar, s.

20:00

Zavjet, s.

21:00

Argument

22:03

Paparaco lov

22:48

Zadruga, pregled

dana

23:33

Zadruga

04:06

Ekskluzivno, r.

07:00

Boje jutra

10:00

Vijesti

10:07

Istanbulska

nevjesta, r.

11:15

Čast i poštovanje, r.

12:00

Vijesti

14:00

Vijesti, Gastro

14:07

Rozela, r.

15:35

Istanbulska

nevjesta, r.

16:30

Vijesti, Gastro

16:50

Alhemija Balkana

17:15

M:teh

17:25

Rozela, s.

18:30

Vijesti

19:10

Istanbulska

nevjesta, s.

20:00

Dnevnica

21:00

Čast i poštovanje, s.

22:00

Vijesti

22:15

Sport

22:30

Hotel Vavilon, s.

23:20

Repriza programa